טלפתיה, מה היא בעצם?

הופעה של אמן חושים - מרכז הירידים

טלפתיה היא אמנות משכרת חושים. היא לוקחת אתכם, כפרטים, לשיח חדש עם הדמיון, והופכת אותו למציאות. הדבר קורה באמצעות שיתוף פעולה עם פרט אחר, תוך כינון תקשורת ללא מילים עמו, או לבדכם, כשאתם צופים באמן טלפתיה מבצע תרגילים זריזות ידיים מדהימים אשר ישאירו אתכם פעורי פה. בשונה ממופע קסמים רגיל, מופע טלפתיה מאורגן בידי אדם שביכולתו גם לעשות קסמים וגם לעבוד עם אנשים ללא תנאי ובכל מצב: בעלי שמחה, מתנדבים מהקהל, ועוד.

טלפתיה היא שילוב של קסמים משכרי חושים עם קריאת מחשבות הקהל

במופע טלפתיה נהנה הקהל פעמיים: גם ממופע זריזות ידיים משכר חושים וגם מקריאת מחשבות מדויקת של האמן ויישומה על הבמה בזמן אמת. כשאתם יוזמים מופע של אמני טלפתיה למבוגרים אתם מרוויחים פעמיים: גם נהנים מביצועי האמן וגם מהפלא בו הוא יכול לחדור למחשבותיכם וליישם אותן על הבמה.

אירועים בהם נהוג לשלב מופע טלפתיה

כנסים עסקיים, אירועי חברה, ימי הולדת, מסיבות פרטיות בבתים או במועדונים, ועוד. השאיפה היא לעבוד עם קהלים גדולים, משום שאז ניתן לעבוד עם מתנדבים בצורה טובה, וגם לספק את מה שצריך להמונים, כי זו למעשה מהות הטלפתיה. בערוצי הטלוויזיה ניתן לחזות במופעי טלפתיה לקהלים גדולים ורחבים ולא בכדי. כאשר זה קורה, נוצרת אווירה שייחודית רק למופע טלפתיה, בה ההמון יוצר מציאות, ובאמצעות מחשבותיו והדיאלוג ללא מילים שלו עם זולתו יוצר, למעשה, את המופע עם האמן.

היתרונות של מופע טלפתיה באירועים

יותר עניין ואקשן ולא דרך המופעים המקובלים בתחומי האומנות הפופולארית, אלא באמצעות אמנות טלפתיה של קוסם למבוגרים. יותר שיתוף של הקהל בהתהוות האירוע. יותר עניין הלכה למעשה מהמיצג שהקהל מקבל. רוצים שיהיה לכם אירוע מעניין יותר? סגרו כעם אמן טלפתיה והאירוע שלכם בדרך להיות המדובר ביותר בעת האחרונה.

אורן שלום – אומן טלפתיה לאירועים

אורן שלום הנו אמן טלפתיה לאירועים, אשר מופיע באירועים בכל הגדלים, בכל הארץ, ולעתים גם מעבר לים. מופע טלפתיה לאירועים משלב בחובו ים של עניין, רגש, והומור. בואו לחוות את אחד המופעים הבלתי נשכחים שלקחתם בו חלק ולזכות באושר עילאי שזה קורה באירוע שלכם. צרו קשר עם אורן שלום ובואו לחוות מקרוב את חווית המאגיה ברמה הגבוהה ביותר.

עשוי לעניין אותך גם:

השארת תגובה