מופע טלפתיה לחברות

מופע טלפתיה לחברות

חברות מסחריות וציבוריות רבות מחפשות מופעים מקוריים לאירועים מיוחדים שהן מקיימות עבור עובדיהן או לקוחותיהן. אם גם אתם בין המחפשים הגעתם למקום הנכון. מופע הטלפתיה של אורן שלום מיועד לאירועים כאלה בדיוק, הוא עשוי ברמה בינלאומית, הוא מסקרן, מפעים, מרגש ומבדר. אורן שלום הוא אמן על חושי הנותן את כל כולו בהופעותיו שבהם הוא משתף את הקהל ובעזרתו מציג בפניכם את יכולותיו הנדירות בתחום הטלפתיה העל חושית.

מופע לכל אחד

חברות רבות מזמינות את מופע הטלפתיה של אורן שלום, אמן חושים מוכר וידוע המסוגל להזיז חפצים ללא מגע, לקרוא את המחשבות של אנשים מהקהל, לגרום להם לתחושות גופניות שונות שהוא שולט בהם, ובעזרת דמיון מודרך לשלוט במחשבות של הסובבים אותו. אורן שלום איננו קוסם במובן הרגיל של המילה, אלא קוסם למבוגרים המעלה מופע בידור מרהיב ושלם עם אלמנטים דרמטיים וקומיים, והכל נעשה במקצועיות רבה ובהומור.

אורן שלום הוא אמן טלפתיה בעל שם עולמי, ובארץ הוא מוכר לחברות רבות המזמינות אותו לכנסים ואירועים עסקיים רבים משום שהן יודעות עד כמה המופע שלו מוצלח.

מופע טלפתיה לכל חברה

לא משנה במה עוסקת החברה שלכם ומהו הרכב העובדים שלכם, אורן שלום מופיע מול קהל מבוגר, צעיר, משכיל או מול אנשי מקצוע מסוגים שונים, באותה הקלילות של בדרן מהשורה הראשונה המסוגל לשלב את יכולותיו העל חושיות עם יכולות אישיות של בדרן מהשורה הראשונה. המופע של אורן שלום מורכב מקטעים בהשתתפות הקהל, מקטעי בידור והומור מצחיקים עד דמעות ומהפתעות רבות שלא תצפו להן.

אורן שלום עוסק בתחום הטלפתיה הבידורית כבר שנים רבות והוא בעל ניסיון עשיר בארץ ובחו"ל. הזמנת המופע של אורן שלום מבטיחה לכם הנאה צרופה ממופע ייחודי וחד פעמי שלא תשכחו לזמן ממושך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן