מופע טלפתיה לימי גיבוש

מופע טלפתיה לימי גיבוש

מתכננים יום גיבוש לעובדים? מעוניינים להוציא אותם קצת מהשגרה לאיזה בית הארחה בגליל, או למלון מכובד בתל אביב? מחפשים ריגושים נוספים שיוכלו לבדר את העובדים ולהעניק להם שעה קלה של התפרקות בראש אחר? מופע הטלפתיה של אורן שלום הוא התשובה עבורכם.

אורן שלום הוא אמן חושים מוכר וידוע בכל רחבי הארץ ובקרב לקוחותיו נמנות חברות רבות שכבר נעזרו בכישורי המופע המיוחדים שלו באירועים שונים, כנסים וימי גיבוש לעובדים. אורן שלום מעלה מופע טלפתיה ייחודי בזכות כישרונו בתחום זה וכישוריו כבדרן מהשורה הראשונה.

מופע מרגש ומצחיק עד דמעות

מופע טלפתיה הוא מופע המשלב בין קטעי טלפתיה שונים, סיפורים, קטעי צחוק משחררים וכדומה. מדובר במופע בידור לכל דבר וברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג. אמן על חושי הוא אדם המסוגל להזיז חפצים ללא מגע (ממש כך!) לקרוא את המחשבות של אנשים מהקהל ולדעת מה כתוב בפתק שאותו הצפינו בתיק היד שלהם, לגרום לאנשים לתחושות גופניות שלא חשבו שהם מסוגלים לחוש, ובעזרת דמיון מודרך לשלוט במחשבותיהם באותו הרגע. אורן שלום הוא למעשה קוסם למבוגרים שאינו עושה קסמים רגילים, אלא מעשי קוסמות בתחום העל חושי והעל טבעי. המופע יכול להתקיים מול עשרות ועד מאות אנשים.

מופע טלפתיה לכל חברה

בעוד הזמנת זמר יכולה להיות מפלה כאשר חלק נכבד מהאנשים לא מתחברים לסוגים שונים של מוסיקה, הרי שבהזמנת אמן על חושי כמו אורן שלום אין כל גבולות. אורן מופיע מול כל אחד ויכולותיו מופגנים בכל מקום ומול כל קהל שהוא.נסיונו רב השנים ומקצועיותו הבלתי מתפשרת עם היותו בדרן מהשורה הראשונה הופכים את המופע לנגיש לכל אדם ללא כל קשר להשכלתו, מוצאו, או העדפותיו האמנותיות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן