מופע של מנטליסט ישראלי לאירועים פרטיים

מופע טלפתיה מקצועי

אם אתם עומדים לסגור אירוע פרטי עם כל האטרקציות, מומלץ לדאוג גם למופע טלפתיה שיציג קטעי קסם נדירים וכמובן יעשה שמח. כשאתם מזמינים אומן טלפתיה להציג את המנטליזם אתם נהנים מ- 2 סוגים עיקריים של אטרקציות: מופעי קסם ברמה גבוהה ביותר וקטעי קישור הומוריסטיים. לכן, בהזמינכם מופע טלפתיה, אתם מקבלים גם קטעי סטנד אפ מומלצים. חלקם יהיו גנריים וחלקם יגובשו לכבוד האירוע שלכם.

לצבוע את האירוע שלכם בצבעים של שמחה וסיפוק

כשאתם מזמינים מופע של אמן חושים המדגים מנטליזם מהו, אתם למעשה מבטיחים מופע בעל עוצמות נדירות של אושר ושמחה. המופע יכלול קסמים ברמה שלא הכרתם. יתהוו מיצגי טלפתיה הכוללים קריאת מחשבות, זיהוי בחירות שמתנדבים יעשו עם אובייקטים שונים (קלפים, קופסאות, איורים, תמונות וכד’), וכמובן קסמי סולו מול כל הקהל. בנוסף, אתם תיהנו מקטעי בידור עוצמתיים וסוחפים במיוחד לכבוד האירוע שלכם.

התאמת המופע לאירוע שלכם – כך תעשו זאת

מומלץ להזמין את כל המופע, על פי תכניתו המקורית של אמן חושים, אך לא תמיד זה יכול לקרות בשל אילוצי זמן שלכם. במקרה כזה, ניתן להזמין גם חלק מהמופע. אומן טלפתיה ימליץ לכם על האטרקציות שכדאי יהיה להשאיר על מנת שאת התמצית של המופע תקבלו במיטבה. זאת, בנוסף לתכנים ומידע על האירוע שאתם תספקו – יוליד מיצג שיתאים בדיוק לצרכים שלכם. המנטליסט יסייע לכם לתכנן בקפידה את המופע שאתם צריכים ויגשים אותו עבורכם על הצד הטוב ביותר, הלכה למעשה.

אורן שלום – מנטליסט לכל סוגי האירועים

אורן שלום הוא מנטליסט אשר מציג באירועים גדולים כקטנים, אירועי חברה, כנסים עסקיים, אירועי צוות, אירועים משפחתיים ועוד. בואו להגשים חלום ולהזמין מנטליסט לספק לכם את כל חוויית הקסם וההומור הנדרשת. אורן שלום הוא אמן חושים מנוסה אשר מביא עמו תוכן מזוקק ומקורי בתחום הקסמים, המנטליזם והטלפתיה. אם אתם מעוניינים לחוות אמנות חושים במיטבה, הזמינו את אורן שלום וצפו לחוויה בלתי נשכחת! אורן יסייע לכם לגבש את המופע שהכי מתאים לקונספט של האירוע שלכם ויגשים לכם אותו בפועל באופן מיטבי! פנו לאורן שלום להסדרת מופע מנטליזם ברמה שטרם ראיתם!

קראו עוד: אמן חושים ישראלי לאירועים