טלפתיה לבת מצווה

טלפתיה לבת מצווה

מופע טלפתיה לבת מצווה

ארגון מסיבת בר\ת מצווה יכול להיות מתיש במיוחד כאשר מתחילים לחפש מופע מסויים לבני הנוער שישתתפו במסיבה וגם למבוגרים שיוזמנו מהמשפחה והחברים של ההורים. יש מופעים שמיועדים לצעירים, והמבוגרים לא ממש יתחברו אליהם, ואחרים יותר מכוונים לקהל מבוגר והנוער לא ממש יאהב אותם. אבל יש מופע אחד,  שבוודאות יתאים לכולם, מופע טלפתיה בידורי עם אורן שלום.

מופע טלפתיה-"חוויה על חושית" מיועד למבוגרים ולבני נוער. אמן חושים הוא בדרן המופיע מול קהלים רבים ומגוונים ובין היתר גם במסיבות בת מצווה. אורן שלום הוא אמן חושים המעלה מופע אינטרקטיבי של בידור וצחוק ללא הפסקה ש"תפור" לאירועי בר/ת מצווה. 

המופע האולטימטיבי

מופע טלפתיה על ידי אמן חושים מיומן ומנוסה כמו אורן שלום הוא המופע האולטימטיבי לכל מסיבת בת מצווה או בר מצווה שתארגנו. המופע מנוהל בשילוב בני הנוער והמבוגרים שבין האורחים, והוא כולל קטעים מלהיבים של הזזת חפצים ללא מגע, משחקי מחשבות עם האורחים,הנחייה והרבה  רגש ותשומת לב לכלת  או חתן השמחה.

מופע טלפתיה לכל מסיבה

אורן שלום מתמחה בהצגת מופעי טלפתיה במסיבות בת מצווה, בר מצווה, מסיבות יום הולדת למבוגרים, במסיבות של חבר'ה לאירועים שונים וכדומה. ההופעה מתאימה לעשרות ועד מאות אנשים. לא משנה כמות האורחים,ההופעה תמיד תהיה ייחודית וקולעת.

הרפרטואר המרשים של אורן שלום באירועים מסוג זה והמקצועיות הבלתי מתפשרת תהפוך את האירוע שלכם לחגיגה אמיתתי ולהנאה בלתי נשכחת.

אמן טלפתיה – קסמים בקלוז אפ

אמן טלפתיה צריך לדעת לעשות קסמים,אמן טלפתיה הוא סוג של קוסם שצריך להיות מיומן בקסמים ובעיקר בקסמי קלוז אפ,

קסמי קלוז אפ הינם קסמי תקריב שמהווים חלק בלתי נפרד מכל מופע טלפתיה שתפגשו בו באירועים פרטים

קסמי תקריב

אורן ימגנט אנשים סביבו,במהלך יסתובב בין האורחים שלכם ,יציג קטעי טלפתיה וקסמים המצריכים זריזות ידיים והכל יעשה בסנטימטרים ספורים מתחת לעיניהם המשתאות של האורחים שלכם: קלפים יחשפו,שעונים יעלמו,כפיות יתכופפו,שטרות יתחלפו וכרטיסי אשראי יתעופפו באוויר. 

 מופע קסמי תקריב בשילוב הומור זהו מופע אולטימטבי לאירוע בר/מצווה וניתן לשלבו בקבלת פנים או לאחר המופע המרכזי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן