אירועים

אירועים

במופע מיוחד ובשילוב מצגת יגרום אורן לביתן שלך להיות המקום האטרקטיבי ביותר בכל תערוכה, יריד או כנס…

אין מתאים יותר ממופע טלפתיה ביום כיף וגיבוש לעובדים. אורן יצחיק וידהים את העובדים…

אורן שלום אמן חושים וטלפתיה בינלאומי מציע לחברות מופע מותאם למגוון כנסים ואירועים עסקיים, הנחיית כנסים, קד"מ ועוד..

מחפשים ריגושים נוספים שיוכלו לבדר את העובדים ולהעניק להם שעה קלה של התפרקות בראש אחר? מופע הטלפתיה של אורן שלום

גם אתם מחפשים מופע מעניין לאירוע שלכם? בואו להגשים חלום ולסגור מופעי בידור! 

קצת על אירועים עסקיים

אורן שלום משלב תרגילי טלפתיה במופע בידור ובמופע טלפתיה משובב נפש, מפתיע, מרגש ומלא עניין מופע טלפתיה הוא אינטראקטיבי בשיתוף הקהל ובו תחוו מחזות מדהימים כגון: הזזת חפצים ללא מגע אדם, ריחוף של חפצים, השפעות, קריאת מחשבות ועוד…

מופע טלפתיה חייב להיות עם אומן טלפתיה מצחיק ומלא שנינות והומור אחרת הוא מחטיא את המטרה שלשמה הוא נועד. התגובות במופע טלפתיה מתאפיינות בהתפעלות וצחוק בריא מצד הקהל. הקהל הוא מגוון והוא מתחיל במופעי בידור פרטיים, דרך וועדי עובדים, אירועי חברות, ימי כייף, בר מצוות ועוד. מופע טלפתיה מתאים לקהל בן 10 אנשים למאות אנשים. הדבר החשוב ביותר במופעי טלפתיה זה הכריזמה של אמן וצורה בה הוא מוגש.

מופע טלפתיה לאירועים עסקיים

יש לכם אירוע עסקי שבו אתם מזמינים כמה עשרות אנשים ליום של הצגת החברה שלכם? מקיימים יום עיון לעובדי החברה? משיקים מוצר חדש? כבר חשבתם איך תיצרו אווירה נוחה ומבדרת כדי להפוך את האירוע לבלתי נשכח? אורן שלום הוא האיש הנכון עבורכם.

אורן שלום הוא אמן חושים וטלפתיה בעל שם עולמי המופיע באירועים עסקיים ובאירועים נוספים בצורה בלתי נשכחת ומבדרת. אורן שלום איננו קוסם שמוציא שפנים מהכובע, אלא אמן טלפתיה שיכול לנחש על מי אתם חושבים, איזה מספר הוא מספר מהמזל שלכם וכמה מטבעות תחזיקו ביד. המופע של אורן שלום משלב קטעי טלפתיה מדהימים, קסמים והכל באווירה טובה ומבדרת.

מופעי טלפתיה תמיד קסמו לבני האדם והכרנו יכולות אלה עוד מהתקופות הקדומות. אורן שלום "ישחק" במוחותיהם של הסובבים ויגרום להם לחשוב על דברים שאתם תרצו לשמוע. נשמע מלהיב? אכן כך. אם אתם זקוקים להופעה מבדרת וקומית באמצע או לקראת סיום האירוע ולא תוכלו למצוא מופע מלהיב ומרתק יותר ממופע טלפתיה "חוויה על חושית" עם אורן שלום, מופע שישבור לכם ולאורחים של  את כל המוסכמות.

אורן שלום – קוסם/סטנדאפיסט למבוגרים

אורן שלום הוא אמן טלפתיה, אמן חושים המעלה מופע טלפתיה מובנה בעל אלמנטים דרמתיים וקומיים כאחד. אמן על חושי הוא אדם היכול לקרוא את המחשבות או את ספקטרום הרגשות של האדם הנמצא מולו ממש כפי שאנו יכולים לקרוא עיתון. אורן שלום עושה זאת לצרכי בידור בלבד והניסיון רב השנים שלו מעמיד אותו בשורה הראשונה של אמני הטלפתיה בארץ.

הזמנת מופע טלפתיה של אורן שלום מבטיח לכם הנאה מושלמת מהופעה מרהיבה ומעוררת סקרנות בהשתתפות הקהל ובעזרתו. המופע מאורגן כמופע בידור לכל דבר העשוי כהלכה, במקצועיות רבה מכל האספקטים הדרושים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן