מופע טלפתיה לימי כיף

אורן שלום – אמן טלפתיה בעל שם  עולמי מציע לכם מופע טלפתיה לימי כיף וימי גיבוש. המופע משולב עם הקהל. המופע משלב קסמים ותרגילי טלפתיה – קריאת מחשבות, הזזת חפצים השפעות גופניות קלילות, דמיון מודרך ועוד. מופע מדהים, מרגש ומצחיק כאחת. את זה יכול לעשות רק אמן טלפתיה על חושי שמאחריו מאות מופעי טלפתיה בפני קהלים שונים בארץ ובחו"ל. ידע רב וניסיון בהפעלת קהל ברמות שונות. המופע אינו מתאים לילדים.

מופע טלפתיה מוגדר גם כסוג של מופע קסמים. רק שבקסמים נעשה שימוש בחפצים שונים לביצוע הקסם, בעוד שמופע חושים וטלפתיה מבוצע כמעט ללא אביזרים ועצמים, אמן טלפתיה מנוסה מתאים את המופע לקהל היעד ולאופי האירוע וכך נוצר חיבור טבעי בין תוכן האירוע למופע הטלפתיה.

אמן טלפתיה על חושי

אמן טלפתיה מבצע פעלולי טלפתיה תוך שליטה על החושים של הצופה ובכך נוצר מצג מדומה של פעולות על טבעיות שנעשו. המיומנות של אמן על חושי הוא לנצל את הידע שלו על חושי האדם ובכך לגרום לו לחוות חוויות שמעולם לא חווה. חלקם מעולם הדמיון…

המופע של אורן שלום מתאים לקבוצות של עשרות ועד מאות אנשים.. במגוון אירועים: כנסים, ימי כיף וימי גיבוש, טקסי השקה, אירועים פרטיים כמו ימי הולדת בר מצווה בת מצווה ועוד.

על מנת שאורן יגיע לאירוע שלכם, התקשרו כעת או השאירו את פרטיכם בטופס יצירת קשר ואורן יתאם אתכם את כל הפרטים להצלחת האירוע הבא שלכם.

להזמנות:
טל' – 052-4388973

info@orenshalom.co.il

צרו איתנו קשר לייעוץ בטלפון או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עשוי לעניין אותך גם: