אמן חושים לאירועים

אמן חושים לאירועים

אם אתם עורכים אירוע, אתם בוודאי רוצים אירוע מיוחד, שישאיר זיכרונות שמחים ושיהיה מותאם לאופי שלכם. בין אם מדובר באירוע פרטי כגון יום הולדת עגול ומרגש, בר מצווה או בת מצווה, ובין אם מדובר באירוע סגור של חברה עסקית, אתם בוודאי רוצים שכל המשתתפים ייצאו מהאירוע בתחושת התפעמות.

מופע אמן חושים הוא בדיוק הרעיון שיקפיץ את האירוע שלכם וייתן לו ערך מוסף. אמן חושים לאירועים יוסיף עניין, צחוק וגיבוש לאירוע שלכם. אף אחד לא יוכל לשכוח את האירוע וכולם ידברו על אמן החושים שהופיע אצלכם.

איך אמן חושים לאירועים הופך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח?

מופע אמן חושים הוא מופע שמבוסס על תופעות שנראות על טבעיות כמו קריאת מחשבות, הזזת חפצים בכוח המחשבה ומניפולציות נוספות שנעשות על החושים שלנו. מטבע הדברים, אנחנו כקהל מנסים להבין איך עוקפים את החושים שלנו, איך הדברים המתרחשים על הבמה יכולים להיות אמיתיים. העובדה שאנחנו לא מצליחים לתפוס את ההסבר בחושים שלנו, רק הופכת את החוויה למדהימה עוד יותר.

אורחי האירוע שלכם, וגם אתם, תצאו פעורי פה ממופע אמן חושים. אך החוויה כשצופים באמן חושים לאירועים היא הרבה מעבר לתדהמה מהטלפתיה והמופעים המדהימים שמתרחשים. אמן חושים מעולה, הוא גם כזה שהופך את ההופעה שלו לאירוע תיאטרלי שלם הכולל התרחשות מרתקת על הבמה והרבה הומור.

יתרון נוסף שיש לאמן חושים לאירועים, הוא העובדה שהקהל הוא חלק משמעותי בהופעה. קריאת מחשבות של אנשים שעולים מתוך הקהל לבמה, שתילת מחשבות או סוגסטיה, כולם מבוצעים בעזרת אנשים מהקהל. 

כך, אתם וכל באי האירוע, תהיו שותפים פעילים במופע. כאשר מדובר בקהל שמורכב מעובדים שמכירים זה את זה במקום העבודה או במשפחה מורחבת, כולם מכירים את כולם, והחוויה של שיתוף הקהל נעשית מעניינת ומיוחדת יותר. 

שיתוף הקהל, מאפשר לאמן חושים טוב, גם לאלתר בקטעי הומור ייחודיים ולהתאים את המופע בדיוק לקהל שהגיע.

בין הופעה של אמן חושים, להופעה של קוסם לאירועים, יש כמה קווים מקבילים. בשתי האפשרויות, יש התרחשות בלתי מוסברת על הבמה ויש זרימה של הומור וקסם אישי. היתרונות של אמן חושים על הופעה של קוסם לאירועים נעוצים בכך שמדובר במופע רענן וחדשני יותר. 

מופע של אמן חושים, דומה למופע של קוסם לאירועים, אבל אין ספק שהשיתוף של הקהל והיכולת שלו להדהים את הקהל כשהוא מתבסס בעיקר על כוח המחשבה שלו, הופכים את המופע להרבה יותר ממופע קוסם לאירועים רגיל.

אמן חושים לאירועים

אמן חושים הוא מולטי טאלנט בתחום הקסמים, הטלפתיה ואלמנטים נוספים המסייעים לאירוע שלכם להיות מעניין ואטרקטיבי. הוא מלווה את מופעו בקטעי קישור מצחיקים ויוצר סצנה מדהימה של מאגיה מכל הכיוונים, קסמים המבוססים על זריזות ידיים, קריאת מחשבות ופעילויות מבוססות טלפתיה. 

אם אתם מתעניינים בהזמנתו של אמן חושים לאירועים – כאן תוכלו לקבל את כל המידע על כך. אנו נסקור אנקדוטות חשובות מהמופע על מנת שתוכלו להעמיק ולבחון האם הוא מתאים לכם. 

במבחן התוצאה, כמעט כל מארגן-אירועים משלב אמן חושים בסילבוס שלו. הדבר מאד פרקטי ומאד נוח עבור המארגנים וקהל המוזמנים כאחד. 

מדובר על מופע שהוא לא רק וירטואוזי אלא גם ניטרלי, המבוסס על המכניזם העובדתי בלבד, ללא אמירות ספרותיות יצוקות כפי שקורה במופעים של אנשי במה אחרים. הדבר גורם למופע להיות נקי מדעות ולגרום לכל אדם שנמצא בו להרגיש שייך.

במה שונה אמן חושים מקוסם?

קוסם הוא אדם שמבצע קסמים שחוזרים על עצמם מספר רב של פעמים באירועים שונים: זיהוי קלף שאחד המשתתפים בחר, שליפת אובייקט מהמגבעת, ועוד. אמן חושים לאירועים, לעומת זאת, עובד עם קסמים מקוריים וידועים למעטים. 

בנוסף, הוא משלב בין הקטעים פעילויות המבוססות על קריאת מחשבות, החל מקריאת מחשבות טהורה ועד לכזו שיש בה סממנים פיזיים חיצוניים כמו בחירות שאנשים עשו (קלפים, אובייקטים אומנותיים ועוד). בנוסף, מלביש אמן חושים בהופעותיו קטעים בידוריים על מנת שלא יהיה רגע דל.

האם מדובר בנוסחה קבועה של מופע עבור כל האירועים?

בגדול המבנה זהה, אבל מבצעים התאמות לאירוע שלכם, ללא כל ספק. ככל שתמסרו לאמן החושים שלכם יותר מידע על דברים שיהיו באירוע, הוא יוכל לבצע עבורכם את ההתאמות הללו: 

לשלב קטעים הקשורים למופע האחרון שהיה לפניו או למופע שעוד יהיה אחריו בסוף הסשן, לדבר על נושאים הקשורים לנושא האירוע, לעניין שלשמו הוא נוצר. 

אם האירוע הוא בסימן של איזשהו ערך (מניעת אלימות, העצמת נשים, ועוד) ניתן יהיה לשלב תכנים המחזקים אותו. מופע של אמן חושים לאירועים הוא לא רק קסמים וזריזות ידיים, אלא מוצר עם תאימות מלאה למה שאתם צפויים לארגן.

מהם האלמנטים הבולטים שישולבו באירוע הלכה למעשה?

אם נגלה לכם זו לא תהיה הפתעה, אבל בגדול משתמשים בכל מה שניתן לבקש על מנת ליצור אירוע של אמן חושים לאירועים מוצלחים. אמן חושים לאירועים משתמש באובייקטים פיזיים מהם מתנדב מהקהל יוכל לבחור על מנת שאמן החושים יוכל לזהות את בחירתו בטלפתיה. 

הוא משתמש בדיאלוג עם מתנדבים מהקהל ללא מילים, על מנת לזהות בטלפתיה את מה שהם חושבים. כמו כן הוא יוצר קטעי בידור חזקים במיוחד בין הסולואים השונים על מנת להוסיף גם את ממד הצחוק בין הסשנים השונים.

מה ניתן לומר על מופע אמנות חושים באופן כללי? האם הוא פופולארי בקרב מארגנים?

בשנים האחרונות הוא הנושא הכי מדובר בתחום. אם בעשור הראשון של שנות האלפיים תחום הריקוד היה הכי בולט בשל התפתחויות שנעשו בתחום הצילום באותה עת, ואם בעשור השני של שנות האלפיים המוזיקה החיה צברה תאוצה בעקבות תמורות בתחום הסאונד וההקלטה הביתית, כיום זהו העשור של הקוסמים ואמני החושים. 

אנשים חוו זאת בילדות בימי הולדת ורוצים לקחת את זה לעולמם של מבוגרים. כיצד הם עושים זאת? מזמינים אמן חושים לאירועים שלהם. מה זה נותן? הרבה יותר עניין, קסמים שיש בהם, בנוסף לזריזות ידיים, גם קריאת מחשבות וזיהוי טלפתי של בחירות של אנשים, ומעל לכל – יוצר סקרנות אצל אנשים רבים הן בשכבה המארגנת והן בקהל.

האם אמנות חושים היא למעשה שובר השוויון החדש של השנים הנוכחיות?

כן, וזה רק ילך ויתעצם. אם נחשוב על הדברים, בתקופה בה היינו ילדים היו שני סוגי מופעים שנחשפנו אליהם בדרך כלל, ליצנות ולהטוטנות קוסמים. מופע של ליצן, מצחיק ככל שיהיה, נעשה מובן לילד בגיל יחסית צעיר. 

מופע של קוסמים יכול להיות נסתר עבורו גם בגיל ההתבגרות ואפילו בגיל מבוגר אם לא למד את הנושא. מצד שני, התחום הזה הולך ומתקדם, הולך ומשתכלל, ובמיוחד בשנים האחרונות בהן לתיעוד ברשתות החברתיות יש משקל כל כך כבד. 

מופע של אמן חושים ישראלי הוא הפתרון שלכם ליצירת האשליות הללו ויצירת אפקט ההתפעלות שהילדים חוו בילדות, רק בגיל מבוגר. אמן חושים לאירועים יכול ליצור כל מיני סוגי קסמים לקהלי יעד שונים, ולהותירם המומים מהפעילות.

כיצד ניתן לצפות את עתיד התחום?

בעתיד, יהיו אמני חושים ומורים לתחום שיעלו לרשתות החברתיות קטעי לימוד של נושאים בתפוצה נרחבת יותר מהיום, אך מאידך הלהטוטים עצמם ילכו ויתעצמו, ילכו וישתכללו. לכן, אם הציבור ירכוש ידע חדש בתחום, זה נהדר. 

הדבר ייתן דחיפה נוספת ליצור חידושים בתחום, ומניסיון, תמיד יהיה מה לחדש בו. תמיד יהיה אמן חדש מחו"ל שיעביר סדנאות מאסטר בתחום וגם כאן בישראל אמן חושים לאירועים מביא את החדשנות שלו בכל הרבדים, זריזות ידיים, טלפתיה, קריאת מחשבות ואפילו קטעי הומור הקושרים בין הקסמים השונים.

מה ניתן לומר על אמן חושים היום שלא ניתן היה לומר עליו בעבר?

כיום אמן חושים לאירועים הוא אישיות אמנותית לכל דבר ועניין, ולא עוד קוסם שבא לבדר קהל שרק מתחיל ללמוד את התחום. אמן חושים לאירועים אף פעם לא יתמקד בנישה אחת, אלא ישלב כמה אלמנטים במופע שלו על מנת לאחדם לתוצר סופי ומבריק: 

קסמים קלאסיים, טלפתיה, קריאת מחשבות והומור. הדבר מעצים כל אירוע והופך אותו לאייטם הכי מדובר שמתהווה. הציפיות כלפי אמן חושים לאירועים נעשות ממש אותן ציפיות כמו מאמני במה מתחומי השירה, הנגינה והתנועה, ויש שיגידו שמצפים מהם אף למה שמצפים מבדרנים מפורסמים: להיות חדים, שנונים ולא פחות ממדהימים.

האם אמן חושים לאירועים הוא למעשה אמן בימה רב תחומי?

כן, כשההתבססות היא על תחום הקסמים והטלפתיה, עם ריבוי של עבודה עם מתנדבים מהקהל. הסוגים הרבים של האטרקציות שניתן למצוא במופעים השונים מגדירים אותו בהחלט כרב תחומי. 

הוא גם אחראי על הקסמים, גם מדהים את הקהל עם קריאת מחשבות וגם אחראי לאספקת קטעי הומור מצחיקים בין לבין. למעשה אמן חושים לאירועים הוא האדם שיוצר את הדרייב המרכזי אצלכם באירוע במובנים רבים.

על מה ניתן להצביע כהיילייטס מהממים במיוחד במופע של אמן חושים?

אתם צריכים לצפות ולהיווכח בעצמכם. לכל קבוצת אנשים יהיה משהו אחר שמוגדר כמהמם. יש אנשים שמבחינתם קסמים משוכללים סוגרים להם את הפינה, ויש כאלה שיתלהבו דווקא מהחלק הלא ויזואלי של המופע, בו מתבססים על קריאת מחשבות וטלפתיה. 

כך או כך, לכל אדם יש תחום עניין אחר בנושא הקסמים ואמנות החושים שמדליק אותו וגורם לו להתעניין בתחום או לכל הפחות להיות המום ממה שראה.

לאלו סוגי כנסים מתאים מופע אמן חושים לאירועים?

הוא מתאים לכנסים מקצועיים, כנסים של ועדים, אירועים קטנים וגדולים, החל מאירועים משפחתיים ועד לאירועים גדולים של ארגונים באולמות רחבי יריעה. המופע מתאים, בגדול, לכל מי שאוהב אמנות ורואה בתחום הקסמים חלק אינטגרלי ממנה. 

ככל שהשנים עוברות, יותר ויותר צרכני אמנות חושבים בקו זה ומקדישים עבור אמן חושים לאירועים חלק נכבד מהאירוע. אנשים שזהו קו מחשבתם מרוויחים מופע רב שכבתי בו משולבים קסמים, להטוטים, קריאת מחשבות וקטעי הומור כאחד, ונהנים ממיצג ברמה גבוהה ביותר.

כיצד בפועל נהוג לשלב בסילבוס את אמן החושים?

בדרך כלל זו עוד הגדרה לפעילות ולכן לא מומלץ לעשות זאת בזמן האוכל, אלא לתת לזה את הכבוד המגיע לכך ולכנס את הפעילות לאחריו, ממש כמו מופע מוזיקלי או ריקודי. 

ניתן לשלב אמן חושים לאירועים כמופע סולו מתחילת האירוע ועד סופו וניתן לשלבו עם אמנים אחרים מתחומים אחרים. במקרה כזה כמות הפרקים שהקהל יקבל בהופעה תהיה דלה יותר אך תמציתית יותר, בשל פחות דקות מופע זמינות. 

על מנת לעשות זאת יצירתי, כפי שהסברנו זה מכבר, מומלץ לשלב אמן חושים לאירועים במהות המופעים שיבואו לפני ואחרי על מנת שניתן יהיה להכין קטעי קישור מעניינים ליצירת רצף הופעתי מבטיח.

האם הזמנת האמן כרוכה בלוגיסטיקה שהמארגנים צריכים לדאוג לה?

לא. מופע של אמן חושים לאירועים מבוסס על ציוד שהוא מביא עמו ולא נדרש שום ציוד נוסף, למעט מערכת הגברה שניתן יהיה לחבר אותו. במקומות קטנים מאד, ניתן לעשות את המופע בגרסת אנפלאגד. כאן, אגב, טמון יתרון נוסף בהזמנת אמן חשים. 

כשמזמינים רקדן הוא לא תמיד יוכל לבוא אם הרצפה של הבימה היא לא מה שהוא מבקש, כשמזמינים מוזיקאי, ישנו סיכוי סביר שתקבלו תשובה שלילית אם אין לכם את הכסאות המתאימים או את מערכת ההגברה מהדגם שהוא חושב שצריך להיות. 

כשמזמינים אמן חושים לאירועים לא נדרשות הכנות בכלל. הוא מקים את סט המופע בעצמו ללא שום פעילות נוספת אשר נדרשת מצדכם כמארגנים.

מהן אפשרויות הבחירה כאשר אנו נדרשים לברור מופע ספציפי של אמן חושים?

הבחירה שלכם צריכה להתבסס על יחידות הזמן שאתם מקצים. אמן חושים לאירועים מגדיר ביחידות זמן את סוגי המופעים שלו. יש לו מופעים של שעה, שעתיים, שלוש שעות, ואף למעלה מכך. 

ניתן לצרוך חלקי מופעים ובמקומם יהיה קטע קישור למופע הבא של האמן הבא שיעלה אצלכם. זו הבחירה שאתם צריכים לעשות כאשר אתם באים לבחור מופע של אמן חושים לאירועים.

כיצד מתמחרים את המופעים השונים?

מופעים של אמן חושים לאירועים מתומחרים ביחידות זמן, אך לא ביחס ישר, אלא גם בהתאם לתכנים שמוצגים. תכנים שקשה ומאתגר יותר לבצע יתומחרו בהתאם. לכל מופע ישנו מחיר קבוע המבטא את זמן ההשקעה, זמן המופע, סוג הפעילות שיהיה במופע וכמובן רווח לאמן לאחר כל ההקרבה שביצע.

כמה זמן מראש מומלץ להודיע לאמן החושים שהוא מוזמן לאירוע?

מומלץ להודיע על כך כמה שיותר זמן מראש על מנת לשריין לבטח את האמן לאירוע. ידוע שזה לא תמיד אפשרי ויש אילוצים נוספים שישפיעו על הודעתכם עבור אמן חושים לאירועים כמו גם הודעתכם ליתר המופיעים, אך כמה שיותר מוקדם יאפשר לבסס מופע טוב יותר, מתאים יותר לאירוע שלכם באופן מובהק. ההמלצה שלנו היא להודיע לו לפחות חודש מראש.

האם ישנן עלויות על נסיעות?

כמו בכל הזמנת אמנות מכל ספק אחר, הדבר תלוי במרחק. אם נדרש מרחק נסיעה רב – הוא יתווסף לעלות ההופעה. חשוב לציין כי פרט לנסיעות במקרים מסוימים, העלות היא עבור ההופעה. כפי שהסברנו בפרקים הקודמים, אין עלויות לוגיסטיות כמו התאמות לבימה ולכיסאות. 

זהו אחד היתרונות המובהקים בהזמנת אמן חושים לאירועים, שכן ההכנות לכל אמן אחר עשויות להביא לייקור משמעותי. כאן, המופע מאד יעיל ומאד כלכלי.

כיצד מומלץ להנציח את מופע אמנות החושים לאחר האירוע?

תמונות, תמונות ועוד תמונות. מומלץ גם לצלם קטעי וידאו קצרים אך חשוב שלא לפגוע בפרטיותו של אמן חושים לאירועים אלא להיוועץ עמו לפני ההעלאה לאתר העסקי או לכל בימה אחרת שאתם מבקשים להעלות את התכנים לרשת. 

זהו אחד המופעים המרכזיים באירוע שלכם ולכן מאד חשוב שכן יהיה איזשהו תיעוד, גם ברמה האישית עבורכם, ולא בהכרח כזה שמועלה להפצה ברשת. 

יחד עם זאת, ניתן להבין את רצונכם לשתף חוויות מהאירוע. בהיוועצות עם אמן החושים תוכלו לעשות זאת בדרך שתכבד את העסק שלכם ותשמור על פרטיותו.

האם ניתן להסתמך על תמונות וסרטונים מהאינטרנט בשביל להזמין מופע אצלך?

תלוי בתכנים שתציגו. בגדול, המופע סגור ומכיל את האטרקציות הנדרשות, אבל הצגת תכנים ראויים, שניכר כי הם ברמה גבוהה ומתאימים למופע – עשויה להפוך לנדבך בימה של אמן חושים לאירועים אצלכם באירוע. 

בגדול, אמנות חושים היא תחום דומה, מקצועי וקולגיאלי מאד, ולכן סיכוי סביר שגם אם לא תקבלו בדיוק את מה שתהיתם לגביו, תזכו למיצג מאד דומה ובעל קונספט משותף.

האם המופע מתחדש מאירוע לאירוע?

ככל שהשנים חולפות, הקסמים, הלהטוטים, קטעי הבידור וקטעי הטלפתיה כאחד – משתכללים, נעשים מעניינים יותר, צוברים תאוצה ופשוט מתעלים על קודמיהם. תחום אמנות החושים הוא תחום מתפתח. מי שעסק בו לפני 6 שנים לא יעסוק בדיוק באותם נושאים גם בימינו אנו. 

ההתפתחות הזו היא שמפרה את התחום ומאפשרת לו לצמוח ולהופך לאחד ממיצגי הבימה החשובים באירועים השונים.

לכן, גם מופע זה, אם תזמינו אותו ברגעים אלה ממש ייראה הרבה יותר טוב ומעובה ביחס למה שהוא היה בשנים קודמות: יותר קסמים, יותר קטעי טלפתיה, יותר קטעי קישור הומוריסטיים וברמה הרבה יותר גבוהה ביחס למה שהיה בעבר. 

לכן, מי שמזמין מופע של אמן חושים לאירועים כיום זוכה למיצגים מרשימים בהרבה מאלה שהיו לפני שנים או חודשים אחורה.

 

 

רוצים להזמין לאירוע שלכם אמן חושים שישאיר אתכם ואת האורחים פעורי פה? אורן שלום אמן חושים ישראלי הינו בעל ניסיון באירועים מול קהלים שונים. בין אם מדובר בחברות הגדולות בישראל, או באירוע משפחתי, כל מופע שלו הוא מופע שמשלב טכניקת אמנות חושים גבוהה במיוחד עם הומור רב ושיתוף הקהל. מוזמנים לצפות בקטעי היוטיוב שמראים על קצה המזלג את התופעה שנקראת אמן החושים אורן שלום ולהזמין אותו לאירוע המיוחד שלכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן