טלפתיה לבר המצווה

טלפתיה לבר המצווה

חגיגות בר מצווה מהוות אירוע של פעם בחיים. בשביל לעצב אותו כאיוונט מעניין, מומלץ להסדיר אטרקציות סוחפות שירגשו גם את הילדים וגם את המבוגרים. 

כשאתם מזמינים מופע טלפתיה לבר מצווה, אתם מבטיחים לעצמכם חוויה איכותית פר אקסלנס הכוללת קסמים מרהיבי עין ופעילות מגוונת עם הקהל.

מבנה המופע

המופע יכול להתהוות כמופע שלם, אשר נפרס על פני דקות ארוכות, או להינתן בגרסה קצרה המיועדת למי שהקצו זמן מועט לאטרקציות. 

כשהאומן המופיע מתכנן עבורכם מופע טלפתיה לבר מצווה הוא לוקח בחשבון את אופי האירוע, אלה אטרקציות אחרות יהיו בו, מה צפויה להיות האווירה בו, וכד' – ובהתאם לכך הוא מגבש מופע לבר מצווה אשר התכנים שלו צפויים יהיו להשתלב יפה עם הסילבוס.

פעילויות במהלך המופע

מדובר באוסף אטרקציות לבר מצווה שכולן נגזרות של מקצוע הטלפתיה. לדוגמה, מזמינים מתנדב או קבוצת מתנדבים מהקהל. אמן הטלפתיה ידע לזהות בחירות שהם עשו ושיתפו אתכם, אך לא שיצפו אותו. הדבר ייעשה בגרפיקה, בקלפים, במספרים, ברישומים על נייר, ועוד. 

בנוסף, צפויים עוד המון קסמי סולו בהם אתם תצפו כקהל: קסמים שייעשו על ידי אשף טלפתיה ויבטאו היטב את עולם הלהטוטנות.

שימוש בהומור לכל אורך המופע

כמובן שבשל כך שמדובר באירוע משמח, אמן הטלפתיה לא ישתמש בתכנים מקצועיים מבלי ליצוק לתוכם תוכן הומוריסטי המתכתב עם אופי האירוע. 

אטרקציות לבר מצווה המבוססות על טלפתיה לא יכולות לשכנע ב- DRIVE שלהן ללא הומור נלווה. צפו לקטעי קישור מרגשים אשר יתבלו רבות את האירוע שלכם בהומור ובכך יהפכו אותו לבלתי נשכח.

סגירה נוחה של פרטי ההתקשרות עם הלקוח

עם מתן אישור מהלקוח להתחיל בהופעה, אמן הטלפתיה יספק לו תנאי התקשרות טובים הכוללים מחיר ידוע מראש, זמן הגעה ותחילת עבודה. 

הלקוח יכול להבטיח שירות כמצופה, ובאיכות חסרת פשרות במהלך האירוע. כשמדובר על בר המצווה של הילדים שלכם אתם לא צריכים להתפשר על פחות מהטוב ביותר, ובמיוחד כשמבקשים להכליל מופע לבר מצווה על בסיס מיומנויות הטלפתיה השונות.

מופע טלפתיה לבר מצווה

מופע טלפתיה לבר מצווה מספק לילד שלכם, שהופך זה עתה לנער, מגוון רחב של אלמנטים להם הוא יזדקק במיוחד בחייו הבוגרים. ראשית כל, המופע נותן לו פרספקטיבה שהבלתי אפשרי, או לפחות מה שנדמה ככזה, הוא בכלל אפשרי. 

מדוע? משום שאף אחד לא מדמיין שניתן לעשות איזשהו קסם או פעלול מבלי שזריזות ידיים תהיה מעורבת בו, ושבמקומה יהיה אלמנט אחר, כמו קריאת מחשבות. 

הדבר מאפשר לכם וגם לבן שלכם לצפות בקריאת המחשבות ממש בזמן אמת ולחזות בקסם הייחודי של תקשורת ללא מילים קורם עור וגידים. אך בכך לא סגי. מופע טלפתיה מייצר עבור הבן שלכם השלמה של מה שהוא חווה בילדות רק ברמה גבוהה בהרבה. 

אם בתור ילד הוא הוזמן למסיבות יום הולדת ובהן הופיע קוסם שהתמחה בקסמים לגילים קטנים, כאן אתם מקבלים את הדבר האמיתי: קסמי זריזות ידיים ברמה גבוהה בהרבה, וזאת לצד תרגילים פנומנליים המבוססים על קריאת מחשבות. 

מה זה אומר? התקשרות ללא מילים בין האמן למתנדבים מהקהל, ואפילו זיהוי של פריטים כמו קלפים, ציורים ותמונות אותם בחרו אנשי הקהל באופן נסתר.

זוגות הורים רבים מזמינים זמר, רקדן או תקליטן כאמן מרכזי: מדוע שנבחר דווקא באמן טלפתיה?

בשנים האחרונות אלה הן התמורות ששוטפות את ענף האירועים. ניתן לומר כי אם בשנות השמונים והתשעים התקליטנים שלטו בענף, ולאחריהם בשנות האלפיים, עם התפתחות הצילום הדיגיטלי, רקדנים תפסו את עיקר נתח השוק, ובעשור השני של שנות האלפיים הייתה זו שעתם היפה של המוזיקאים החיים, כיום תחום האירועים מוּבל לחלוטין על ידי קוסמים, אמני חושים וכמובן מומחי טלפתיה. 

מדוע זה קורה? ייתכן כי בשל הפיכתן של הרשתות החברתיות ממבוססות המילה-הכתובה לאלבומי תמונות וסרטונים ויראליים, וייתכן כי בשל כך שיצר הסקרנות לגבי קסמים הולך ועולה בקרב משפחות ולא נשאר רק בגבולות הגזרה המצומצמים של גיל בית הספר העממי. 

כל אלה הופכים מופע טלפתיה לבר מצווה לאחד המיצגים הפופולאריים ביותר בקרב הנוער בימים אלה ממש.

למה אתם מתכוונים במונח "קריאת מחשבות"? האם מדובר על יכולת מאגית כמו באגדות?

לא בדיוק. מאחורי הגישה עומדים הררים של תיאוריות שכלתניות מתחומים שונים כמו זיהוי מבנה הפנים ובפרט מבנה השפה של הדובר שנמצא מול האמן, זיהוי תנועות הגוף שלו בזמן שהוא מדבר וכמובן הססנות בדיבור עצמו. 

במיצגים שעוסקים בבחירת ציורים, קלפים וחומרים ויזואליים אחרים ישנו מרכיב של מזל, לא צריך להסתיר זאת, אבל גם הוא מבוסס באופן חזק למדי על בחירה שכלתנית. כשאמן הטלפתיה משוחח עם המתנדב מהקהל הוא שואל שאלות ומסיק מהי נטייתו בתחומים שונים. 

בדרך כלל, כשמשוחחים על הרגלים ובחירות שעשינו בחיים, הסיכוי שנשנה אותם, גם אם זה מול קוסם או אמן טלפתיה בעת הדגמה, הנו נמוך. לכן, אמן שיספק לכם מופע טלפתיה לבר מצווה מקיים תמיד שיחה עם המתנדבים מהקהל, אשר תתרום להצלחת קריאת מחשבותיו באופן מדויק.

האם אתם רומזים שמופע טלפתיה הוא לא רק שואו אלא גם כלי פיתוח מחשבה באופן מעשי?

אנחנו לא רומזים זאת, אלא ממש אומרים את הדבר בבירור. חתן בר מצווה ממוצע פשוט יהיה המום מהמופע. 

חתן בר מצווה עם מחשבה על המכלול כולו יבין את ההקשר בין ביצוע הקסם הטלפתי לשיחה המקדימה עם המתנדב, יפנים את הקשר של הדובר לתנועות הגוף והשפתיים שלו ואפילו לאופן הזזת העיניים ויסיק מכך תובנות על אמת, שקר, וזיהוי של מה שאיש השיח חושב באמת, ולא רק מה שהוא אמר לכם.

למעשה מופע טלפתיה לבר מצווה קוסמי ככל שייראה הוא התהוות פיתוח המחשבה לא רק אצל הקוסמים המדגימים אלא גם בסביבת נער בר המצווה וחבריו.

כיצד ייראה המהלך הכולל של המופע? האם מדובר על מיצג קסמים מההתחלה ועד הסוף ותו לא?

זהו עיקר המופע, אבל ישנם גם קטעי קישור לא מעטים. הם נועדו להפיג את המתח וההתרכזות בקסמים ולהכנסת צבע למה שאתם תראו על הבימה. מהם אותם קטעי קישור? קטעי הומור כלליים, לצד קטעי הומור הקשורים ספציפית לאירוע שלכם, ולנושאים השונים בהם הוא עוסק. 

השילוב של קטעי ההומור הללו יהפוך כל מופע טלפתיה לבר מצווה למעניין במיוחד, אטרקטיבי בטירוף וירתום גם משתתפים אדישים לחלק האמנותי שלו כמעט באופן גורף.

מהי המשמעות של הזמנת אמן טלפתיה לבר מצווה? האם זה מופע יחיד לאורך כל האירוע?

הוא לא חייב להיות יחיד, אבל יש לנו תוכניות עבור מופע טלפתיה לבר מצווה גם למספר רב של שעות. ניתן לשלב את המופע באופן בלעדי, או בשילוב עם מופעים נוספים. 

במקרה כזה אנו מחויבים ללמוד את אותם מופעים ולחבר עבורם קטעי קישור שיסייעו לאירוע לזרום על הצד המעניין והאטרקטיבי ביותר עבור המתבונן. 

הכיצד? האמן יציג סולו הומור או קסמים הקשור אליהם. הזמנת מופע טלפתיה לבר מצווה אינה מספקת לכם רק את התכנים המקצועיים היבשים, אלא גם את אותם קטעי קישור על מנת שהאירוע "יתקתק". חתן האירוע ויקיריו יוכלו לחוות מופע טלפתיה לבר מצווה באופן בלעדי או בשילוב עם מופעים נוספים.

כיצד ניתן לומר שהמופע יתהווה? בשקט או שזה מיצג רועש בהגדרה?

יהיו חלקים שקטים הדורשים ריכוז ומתח בקהל ויהיו חלקים רועשים בעת חשיפת העוקץ של הקסם או התרגיל הטלפתי או שתסופר בדיחה טובה במיוחד בחלק ההומוריסטי, כזו שתגרום לכל האורחים לא להצליח לכבוש את צחוקם. אנו ממליצים להתכונן לערב תוסס, רווי יצרים ומעניין במיוחד.

האם ישנם מופעים דומים להורי חתן בר המצווה? למשל בפגישות עסקיות?

בוודאי. מיצג כמו מופע טלפתיה לבר מצווה ניתן להציג גם באירועים של גדולים, החל מימי הולדת של אנשים בגילים אלה ועד לאירועי חברה שונים עבור מבוגרים. לכל אוכלוסייה אנו נדע להתאים מופע מיטבי אשר יגרום לה לחוש שייכת ולחוות את אמנות הטלפתיה על הצד הטוב ביותר. 

ניתן להזמין אותנו לאירועים משפחתיים, כנסים גדולים, אירועים באולמות גדולים ועוד. אנשים רבים מקרב קהלי המבוגרים שלנו דווחו כי המופע היה מעל למצופה והוצגו בו כל יכולות הקסמים והטלפתיה שניתן היה לבקש. 

מופע כזה יכול, קל וחומר, להרים גם בר מצוות וימי הולדת לקטנים ולכן הוא מומלץ מאד עבור כל שכבות הגיל.

ניתן להסיק כי אין גיל עליון למופעי טלפתיה וקסם?

בוודאי שלא. קוסמוּת היא מקצוע שמושך רבים וטובים בקרב החברה, החל מאירועים לילדים ועד אירועי טלפתיה למבוגרים. אנשים שאוהבים, מסתקרנים ומעריכים תחום זה יזמינו מופע טלפתיה לבר מצווה אם הילד שלהם משדר עמם על גל זה. 

הדבר יקנה לו תחושת סיפוק אדירה אף יותר מזו שנגרמה לו כשהוא צפה בקסמים באירועים בבית הספר היסודי. גם בקרב מבוגרים אין ממש גיל עליון, בייחוד לא בשנים האחרונות כשהקסמים חזרו לאופנה, ויזמים רבים מזמינים אמני טלפתיה לאירועים שלהם.

מהם היתרונות המרכזיים של אמן טלפתיה על פני ספקי קסמים אחרים?

אמן טלפתיה לא נזקק לשוליה לענייני בידור כמו ליצן או איש כלשהו בתחפושת, אלא הוא זה אשר מספק קטעים אלה, לצד הקסמים ומיצגי הטלפתיה השונים. הדבר חוסך לכם באופן מובהק תשלום על איש צוות נוסף. 

יתרון נוסף הוא חוסר הצורך להתאים לוגיסטית את החדר או את רחבת בר המצווה. שלא כמו אמנים ממקצועות אחרים, אין דרישה להחלפת הרצפה, הכסאות והשולחנות השונים, מה שמספק לזוג ההורים יכולת Booking קלה מאד לאירוע של בנם.

כיצד מומלץ לבחור את המופע המבוקש?

בהתאם לתכנים אשר אמן טלפתיה מציג לכם, ובנוסף יש לבדוק גם את עתודות הזמן שהקצאתם עבור אמן הטלפתיה, על מנת לבחור מיצג שיסתדר עם הסילבוס. 

יש ליידע על כך את האמן מראש על מנת שישכיל לסיים את המופע שלו באופן משכנע ולהעביר לאמן הבא בתור את הבימה באופן חלק, וללא טוויסטים חדים בעלילה הבימתית של בר המצווה.  

זכרו כי מופע טלפתיה לבר מצווה למעשה מבטא את השאיפות שלכם לאירוח קוסם במתחם, ואם הקצאתם מעט זמן עבורו מומלץ לבחור בתוכנית המשקפת זאת ולא בתוכנית ארוכה שתיאלץ להיקטע.

האם חתן בר המצווה צריך להשתתף בבחירת התוכן של המופע?

בהחלט. זו בר מצווה שלו והוא חתן ליום אחד. בוודאי שהוא צריך לבחור את התכנים שצריכים להיות מוצגים באירוע הגדול שלו. בדרך כלל, הבחירה האולטימטיבית נעשית עם ההורים והילד מול אמן הטלפתיה, עד למציאת תבנית הופעה שמתאימה לסיטואציה ושתשביע את רצונו של החתן.

כיצד ילדים בני 13 מקבלים את העובדה שיהיו קסמים בהופעותיהם?

חלק גדול מהם מאד שמח על הבחירה, ומתוכו ישנם לא מעט אנשים שמעוניינים אף ללמוד את התחום. זהו אחד הטרנדים החמים בקרב בני 13 ולכן מומלץ להזמין שולחן לחברים שלו לצד בני המשפחה, על מנת שגם הם ייהנו מקסמים איכותיים ומתוחכמים במיוחד הכוללים שימוש בקריאת מחשבותיו של המתנדב.

מהי תגובתם של ילדי בר מצווה וחבריהם למופע בדרך כלל?

לאחר התהוות האירוע חתני בר מצווה רבים נותרים המומים מיכולות הקסמים וקריאת המחשבות של האמן. רבים מהם אף שינו את דעתם מהמוטיב לפיו קסמים מהווים תחום תוכן לילדים קטנים. חלק לא קטן מהם הזמין אף הוא מופע טלפתיה לבר מצווה, באותו סגנון שהיה בבר המצווה של חבריו. 

לא מעט ילדים עושים זאת גם בגילים מאוחרים בהרבה, כולל במסיבות הפתעה בימי התיכון ובאירועים של תחילת חייהם הבוגרים לאחר השירות הצבאי.

האם ישנם זוגות הורים רבים לילדי בר מצווה שהזמינו את המופע?

מדובר באחד המופעים הוויראליים בתעשיית האירועים ויש שיזהו אותו כהכי ויראלי בענף. כמות ההזמנות גדולה, פונים לשריוּן מופע טלפתיה לבר מצווה מכל הארץ על מנת לעבות את המופע על הצד הטוב ביותר. 

בשונה מתחומים מציגים אחרים, לא מדובר רק על טרנד אלא גם על איכות: המשתמשים מזהים את איכות הקסמים ואת סצנת הקוסמים שמתרקמת לה לאיטה ולכן הם מזמינים, בסופו של דבר, מופע שיגיע לרמה גבוהה במיוחד על מנת להשביח לעצמם את האירוע על הצד הטוב ביותר.

כיצד בנויים המופעים של אמן טלפתיה?

מופע טלפתיה לבר מצווה מבוסס על כלים טלפתיים המספרים את סיפורו, ואליהם ניתן להטמיע קטעים הקשורים לאירועי הספציפי שלכם. 

התבנית של אירוע אחר ושל האירוע שלכם תיוותר זהה אבל עם נושאים שונים בשלבי התוכן, על מנת להתאים את המופע עבורכם, ולקשר אותו להשתלשלות הפעילויות השונות שיתחוללו בו.

באלו מסגרות המופע מתקיים בנוסף לבר מצווה?

ימי הולדת. ימי חברה, ימי עיון, כנסים, אירועים קטנים במקום אינטימי לצד אירועי ענק באולמות עם בימות רחבות יריעה, ובכל מקום בו נדרש המופע. מופע טלפתיה לבר מצווה אינו רק מיצג לאירוע זה אלא לכל מקום בו נדרשת אומנות של קסמים וקריאת מחשבות. 

מופע זה מציג גם בפסטיבלים ובאירועים ציבוריים של מועצות ועיריות וחודר ללבבותיהם של אנשים רבים שלקחו חלק בהשתתפות פעילה או כקהל פסיבי כאחד.

האם המופע כולל תשלום על לוגיסטיקה?

לרוב, הדבר אינו נדרש. אמן שהתמחותו היא מופע טלפתיה לבר מצווה פוטר אתכם כמעט מכל מחויבות לוגיסטית למעט הימצאות מערכת הגברה תקינה במקום ההופעה. הוא לא דורש לשנות את מבנה הרצפה, מבנה הכסאות ומיקומי הרהיטים השונים. 

לצד זאת, לעתים ישנם מקרים ובהם אין ברירה אלא לחייב על לוגיסטיקה, במקרה של מניעה טכנית: הימצאותכם במיקום רחוק המצריך נסיעה ארוכת טווח, למשל. 

במקרה כזה האמן מגיע למצב שהוצאות הנסיעה שלו גבוהות מהעלות שנדרשה לו כדי להשקיע במופע שלכם, ולכן הוא ידרוש תשלום עבור הנסיעות במקרה זה. לרוב, זה לא קורה והתשלום נעשה רק על ההשתתפות באירוע עצמו.

כיצד נקבע התשלום של המופע?

מופע טלפתיה לבר מצווה נקבע בהתאם לשיעור הזמן, ככל שהוא יותר גבוה המחיר עולה ואולם זהו לא הפרמטר היחיד שקובע זאת. 

פרמטר נוסף הוא רמת הקושי של הצגה בהופעות מסוימות לעומת אחרות. מופע שדורש קטעים וירטואוזיים של אמן הטלפתיה, כאלו שמכניסים אותו ללופ של פעלולים קשים במיוחד, יהיה מופע יקר יותר מכזה שדורש אלמנטים פשוטים מתחום הקסמים (יש כאלה).

כיצד הייתם מסכמים את פועלו של אמן טלפתיה לאירועי בר מצווה?

מדובר על מופע מרהיב המשלב קסם, קריאת מחשבות ובידור בכפיפה אחת. המופע אינו מצריך שינויים לוגיסטיים מצידכם, ייתכן תשלום על נסיעה אם המרחק גדול. המופע מבוסס על מספר תסריטי מופעים מהם ניתן לבחור. 

ניתן להזמין גם חלקי מופעים במידה והזמן שהותרתם עבור אמן הטלפתיה קצר. האמן עצמו יידע תמיד להרכיב מופע טלפתיה לבר מצווה בהתאם להיקף הזמן שהקצאתם לו.

כיצד הייתם מגדירים באופן מסכם את תחום הטלפתיה ואמנות החושים לאירועים?

מופע טלפתיה לבר מצווה הנו אמנות לכל דבר, כמו מוזיקה, כמו ריקוד, ולכן חלק גדול מהחומר הוא מקורי אומנותי של האמן עצמו. ניתן ואף מומלץ לצלם את המופע גם בשביל הרשתות החברתיות וגם בשביל מזכרת לעצמכם. 

זוגות הורים רבים, כולל חתני בר מצוות בכבודם ובעצמם, מגיעים משנה לשנה למסקנה כי מופע טלפתיה לבר מצווה הנו אחד המיצגים השווים ביותר שישנם. לכן, כמות ההזמנות לבר מצוות הולכת ועולה ומגדירה את התחום לאחד הפופולאריים בענף האירועים והחגיגות. 

פופולאריות זו נובעת מכמה גורמים, החל מהתפתחות הרשתות החברתיות לרשתות וידאו מקצועיות ועד לכמיהה של ישראלים רבים לתחום הקסמים לא רק בילדוּת אלא גם בחיים הבוגרים. משיכה זו מניעה את גלגלי הפופולאריות של הענף וגורמת לו להיות אחד המרכזיים באירועים.

 

 

 

 

ריגושים וסחף – כל מה שחיפשתם באירוע אחד

אנשים רבים שחוו מופע טלפתיה מעידים על ריגושים, הנאות וסיפוקים רבים ממה שחוו. בעיני רבים, זוהי מזמן לא רק 'זריזות ידיים', אלא מופע עם אופי משל עצמו המשלב את כל מה שצריך בשביל להרים את האווירה ולשמוח באמת ובתמים ליום אחד. אטרקציות לבר מצווה המשלבות אירועי קסם לצד אירועי הומור הן בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להבטיח מופע טלפתיה לבר מצווה ברמה שטרם הכרתם.

אורן שלום – אמן טלפתיה לבר מצווה

אורן שלום הנו אמן טלפתיה ותיק אשר התנסה במגוון רחב של בר מצוות ובת מצוות. מאחורי שלום ניסיון עשיר במופעים בכל הרמות. כשאתם מזמינים מופע לבר מצווה של אורן שלום אתם יודעים בוודאות כי בחרתם באיכות חסרת פשרות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן