אמן חושים וטלפתיה לחברות

מופע אמנות חושים

אם לפניכם אירוע עסקי, של הוועד או עוד אירוע חברה מזדמן, והוא מיועד למאות עד אלפי בני אדם, מצב בו זו הכמות המוזמנים מוכרחים לנצל, ולא רק לאטרקציות נפוצות ומזדמנות. לקהל בגודל כזה נדרש מופע טלפתיה ואמנות חושים. במופע זה, משלב הפרפורמר סוגיות נרחבות מעולם זריזות הידיים (הקסמים), קריאת המחשבות ועבודה עם מתנדבים מהקהל שתענוג לצפות בה. בואו לקחת את עצמכם למחוזות אחרים של הנאה ועניין.

זריזות ידיים וקסמים

בואו לחזות בתרגילי ומיצגי קסמים שגם בילדותכם לא ראיתם. כאן תראו איך נייר או קרטון מזדמן יטיילו על גופו של האמן ויהפכו לנקודת אור או אש שתמשיך במעופה, תזכו לראות איך חפץ מסוים שמטייל מעל ראשו של מתנדב מהקהל הופך לחפץ אחר, ויש גם לא מעט מה לראות בתחום זריזות הידיים הטהור. קסמים אלו לא ממש יחזירו אתכם לילדות: הם ייראו פי כמה יותר טוב ויותר חד, עם הרבה יותר עוצמה וחיוּת.

עבודה על קריאת מחשבות הקהל והמתנדבים

אמן טלפתיה וחושים יבקש מכם לחשוב על משהו והוא ידע בדיוק מה זה. כיצד תדעו שהוא יודע? הוא יישם זאת על הבמה, והמתנדב פשוט לא יאמין שזה קורה לו. מיצג זה ניתן ליישום גם על הקהל כולו כשהוא נדרש לשבת במקומותיו. אמן חושים יכול לדגום מישהו מהקהל ולפסוק על מה הוא חשב וליישם זאת על הבמה. קריאת מחשבות תתרחש בכל מיני משחקים ומיצגים שיערוך אמן הטלפתיה.

שילוב הומור לכל אורך המופע

מופע טלפתיה זה לא רק שלא יהיה "יבש" מבחינת התקשורת של האמן עם הקהל, כל מיצג ילווה בהומור ובשנינות בידורית שקשה לתארהּ במילים. כשבמופע שלכם ישנו הומור ברמה כה גבוהה אתם למעשה לא צריכים לשכור בדרן ואומן קסמים לחוד. תחום כמו טלפתיה מספק לכם את שניהם ובאיכות חסרת פשרות.

אורן שלום – אמן חושים וטלפתיה מנוסה

אורן שלום הנו אומן המתמחה בהגשת מופע טלפתיה למבוגרים. המופע מיועד לכל מיני סוגים של אירועים, מהמשפחתיים ביותר ועד לאירועים עסקיים והמוניים. אמן טלפתיה כמו אורן שלום מיישם במופעו פאזות רבות בתכנים: וירטואוזיות, הומור, עבודה עם אנשים, ועוד. בואו לחוות מקרוב את העוצמה שצריכה להתהוות כאשר אמני טלפתיה מתארחים באירועים: הזמינו את אורן שלום ותחזו בלא יאומן במו עיניכם!