מופע טלפתיה לבני נוער

מופע טלפתיה לבני נוער

מחפשים מופע מרהיב ומרהיב לבני נוער? משהו לא שגרתי שיכול להתאים לכל אירוע לבני נוער,  ​לרבות מסיבות בר מצווה או בת מצווה, מסיבת סיום בבית הספר, מסיבות בתנועת הנוער ובכל מסיבה ואירוע שמשתתפים בו בני נוער? מופע טלפתיה בהנחייתו ובביצועו של אורן שלום הוא המופע שאתם מחפשים – מלהיב, משעשע, מבדר, מצחיק ולא שגרתי. מופע שמתאים לבני נוער בכל מסיבה או אירוע, שיהפוך את המסיבה לחגיגה אחת גדולה.

מופע טלפתיה בהשתתפות בני הנוער

אורן שלום הוא אמן חושים המופיע בין היתר גם בפני בני נוער. אמן חושים הוא אדם מסוגל להזיז חפצים שונים ללא מגע, ל"שחק במחשבות" של הסובבים ולשלוט במחשבותיהם. אורן שלום אינו קוסם רגיל, הוא קוסם למבוגרים במובן שהוא עושה קסמים מסוג מאד מיוחד המסוגלים להלהיב כל אדם בכל גיל. מופע טלפתיה של אורן שלום הוא מופע מקצועי ואיכותי המשלב קטעי בידור וסיפורים יחד עם קטעי טלפתיה מרהיבים ומגוונים. אמן טלפתיה נעזר בקהל שלו על מנת ליצור את המתח והדרמה בכל קטע שהוא מעלה והפלא מתרחש לעיני כולם.

מופע לכל מסיבה

אורן שלום הוא אמן חושים המופיע מול קהל של עשרות ועד מאות אנשים. אורן שלום הוא אמן מקצועי גם בתחום הטלפתיה וגם בתחום הבידור והוא משלב בניהם באופן מרהיב ומלהיב. הופעותיו של אורן שלום מתאפיינות ביצירתיות וחדשנות תמידיים.

אורן שלום הוא אמן חושים בעל שם  עולמי בתחום מופעי טלפתיה והבידור ניסיונו הרב יחד עם אישיותו הכובשת  מציבים אותו בשורה הראשונה של אמני הטלפתיה והבידור בישראל. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן