אמן חושים מקצועי לערב גיבוש

אורן שלום - היכל תרבות-מרכז שטיינברג 19

אם אתם מתכננים ערב גיבוש ומעוניינים שהוא יהיה בלתי נשכח, כזה שייסב הנאה רבה למוזמנים ולמוזמנות, מומלץ להזמין מופע חושים של אמן מומחה. איש מקצוע זה מתקרא אמן חושים. עבודתו היא למעשה עבודה של קוסם, אלא שבשונה ממופע קסמים רגיל המבוסס על זריזות ידיים ומיועד, לרוב, לילדים, כאן המופע נסוב סביב אופי האירוע הייחודי שלכם. התכנים נבחרים בהקפדה רבה על ידי האומן על פי התכנים שצפויים להיות באירוע. אמנות חושים מבקשת, למעשה, להעפיל על עולם הקסמים הסדור, בכך שהאומן מסוגל ליצור את אפקט הקסם מהפעלת החושים בלבד. למשל, אם יש מתנדב או ישנה קבוצת מתנדבים בקהל והם בחרו איזושהי אפשרות מתוך בחירה מוגבלת לבקשת האומן, הוא יידע, באמצעות אמנות חושים, לזהות את הבחירה על אף שלא צפה בבחירתם.

אמנות חושים – המקום בו הדיבור לא קיים והרגש והחושים הם השפה

אמנות חושים מבטאת יותר מכל את התקשורת הלא מדוברת, באמצעותה ניתן להפיק מופעי קסמים המתבססים על נטיות המתנדבים בקהל שיזומנו להציג עם הקוסם. האחרון יזהה תמיד את בחירותיהם ובדייקנות רבה. מופע חושים מתבסס על מגוון רחב של אטרקציות בהשתתפות הקהל או חלקו, ובצפייה של המוני פרטים בו זמנית שיחוו את הפלא בלייב. אם אתם חשים כי הגיעה העת לשדרג את האירוע שלכם, אמני חושים הם בדיוק מה שאתם צריכים בשביל לקדם זאת.

שימוש באמנות חושים להצגה בערב גיבוש

הדבר מתבצע באמצעות אמן חושים אשר מחבר מופע עם תכנים המקושרים לאופי האירוע. אם ישנן הופעות לפני ואחרי הצגתו של אומן חושים, הוא יוכל להכין קטעי קישור רלוונטיים. מופעי חושים לוקחים את המושג "קסם" צעד אחד קדימה מעבר למחוזות זריזות הידיים, והופכים אותו למשהו חושי ואף טלפתי המתבסס על קריאת מחשבות ורגשות של הצופים בקהל והמתנדבים שיועלו להציג עם הקוסם.

אורן שלום – אמן חושים לערבי גיבוש

בואו להזמין מופע חושים אשר ייקח את ערב הגיבוש שלכם אל המקום הראוי לו: סוחף, עוצמתי ומעניין אשר יביא כל עובד ומנהל על סיפוקו. אורן שלום מנוסה בעריכת מופעים לערבי גיבוש לעובדים בתחום אמנות החושים. בואו להזמין מופע חושים ייחודי אשר ייקח את האירוע שלכם למחוזות של הנאה צרופה והתפעמות.

קרא עוד: מופע טלפתיה | אמן חושים ישראלי