אמן טלפתיה מהפנט לאירועים עסקיים

אורן שלום - היכל תרבות-מרכז שטיינבג 11

בין אם האירוע ייחודי לחברה או לעסק שלכם, ובין אם אתם יוזמים כינוס עסקי של כמה חברות במתכונת של קונגרס משותף, אתם בוודאי מחפשים דרכים ליצוק עניין לתוך המיזם. אחת מהטכניקות המקובלות בענף היא להסתמך על טלפתיה. בדומה לריקוד, מוזיקה ומשחק, זו אומנות מוכרת אשר בסיסה בהצגה מול קהל. במקום להציג מיצגים מעולם הצליל, הדיבור והתנועה, הנושא כאן הוא הקסם כאומנות. טלפתיה, בשונה מקסמים קלאסיים, אינה זריזות ידיים, אלא חדירה לנימי מחשבתכם. הפעילות תתבטא בהזמנת מתנדבים לבמה. הם יידרשו לבחור איזשהו אובייקט מחפיסת קלפים, מאסופת מספרים כלשהי, מקוביות מנוקדות (המשמשות בשש-בש ובמשחקי קופסה), או אחר. הבחירה תתבצע כשהאומן לא רואה מה מתרחש, רק אתם. אף על פי כן, הוא יידע לזהות את הבחירה באופן מידי. איך זה קורה? זו בדיוק המשמעות של מופע טלפתיה: מה שמתפרש אצלכם כאי ידיעה היא ידיעה של האומן דרך הנסתר.

התאמת המופע לאירוע העסקי

אף מופע לא יחובר בלי התאמה מלאה לצרכים שלכם כקהל עתידי. כיזמי האירוע, אנו ממליצים בחום לספק לאומן הטלפתיה שלכם מידע על האירוע, מי ישתתף בו, מה ה- TOPIC העסקי המרכזי שיהיה בו, וכד'. אם יש לכם אומנים אחרים שמופיעים כמו מוזיקאים רקדנים ושחקנים – מומלץ למסור מה יהיו, בראשי פרקים, התכנים שהם צפויים להציג. על פי כך, יחבר אומן טלפתיה את המופע שלו כך שגם יתיישב עם אופי האירוע וגם יכיל קטעי קישור למופעים שלפניו ואחריו.

יישום המופע מול הקהל

יישום המופע יהיה במתכונת של צפיית הקהל במתרחש, ממש כמו בהצגה או בסרט. בשונה מאלו, כאן המופע יתבסס על מתנדבים שמדי פעם ייקראו על ידי אמן טלפתיה לשמש כשוליה. מתנדבים אלו יובילו את הבחירות השונות שהם יידרשו לבחור על ידי האומן. האחרון תמיד יידע לזהות במה הם בחרו.

אורן שלום – אמן טלפתיה לאירועים עסקיים

הזמנת אמני טלפתיה לאירועים עסקיים תיצור עבורכם ווייב ייחודי. אם אתם מעוניינים במופע מוצלח שיפיץ אור ושמחה באירוע שלכם, הזמינו את אורן שלום! אומן זה ייקח את האירוע שלכם במלוא הרצינות ויחבר עבורו מופע טלפתיה ייחודי. אצל אורן שלום גם אתם תחושו מסופקים ומרוצים מהמיצגים שיוצגו במופעו.

קרא עוד: מנטליסט