אמני חושים לאירועי חברה

מנטליסט

מעוניינים להשביח את אירוע החברה שלכם ולהפוך אותו לייחודי? אנו ממליצים להשתמש במנטליזם ולספק את המופע שיעשה לכם את האירוע: מופע של מנטליסט ישראלי כולל בחובו את כל מה שאתם צריכים בשביל שהאירוע שלכם יעלה מעלה וייוודע ברבים כאירוע מוצלח במיוחד. אם אתם חושבים שמגיע לכם מופע אשר ישאיר אתכם פעורי פה, מסופקים והמומים מהפלאים שתחזו בהם, אמן חושים הוא בדיוק האיש שאתם צריכים עמכם באיוונט.

אומן חושים הופך את הבלתי אפשרי לאפשרי

כשאתם עם אומן חושים אתם תראו שהמחשבות שלכם פתאום נעשות שקופות והוא יודע בדיוק מה אתם רוצים וחושבים. לא זו אף זו, הוא יספק לכם בדיור את מה שראשכם ניווט אתכם אליו, הכל ללא שימוש במילה הכתובה או המדוברת, אלא באמצעות קסמים, תרגילי זריזות ידיים וכמובן שימוש בטלפתיה. בואו לחוות חוויה נדירה של אומנות חושים אשר תהפוך כל מוזמן או מוזמנת שלכם להמומים משנינותו של המופע ומהסיפוק הרב שהוא השרה בקרבם.

מופעי בידור ייחודיים לאומן החושים

במופע ישולבו כמה קטעי בידור HARDCORE אשר יהפכו את האירוע שלכם למשהו ייחודי באמת. אם אתם חושבים שמופע של אמן חושים הוא רק לרציניים ואין בו רגעים של הומור, אתם טועים. זהו אחד המופעים המושקעים ביותר מבחינה זו. האומן מביא עמו תכני בידור אשר נוסו שנים במיטב האירועים ברחבי הארץ וזכו להצלחה רבה.

מופעי בידור הקשורים לפעילות החברה

עוד אלמנט בו ישתמשו אומן חושים הוא מופע בידור הקשור לתכנים שמתהווים בחברה. אומן חושים יאלתר תוך כדי אירוע בהתאם לווייבים שנוצרים בו. מהיכרות קצרה מאד עם יושבי האירוע הוא יזהה מיד אתה הלך הרוח ויידע בדיוק אלו תכנים של מנטליזם עליו לשלב בקטעי הבידור שלו על מנת שתתחברו למסרים ותחושו מסופקים.

אורן שלום – אומן חושים לאירועי חברה

אורן שלום הנו אמן חושים המתמחה בהקמת מופעים לאירועי חברה והוצאתם אל הפועל בצורה הטובה ביותר. אם אתם חושבים כי מופע מנטליסט הוא היעד הבא עבורכם, הזמינו את אורן שלום לחגוג אתכם את האירוע בענק! אורן שלום יביא עמו את כל התכנים הרלוונטיים לאירוע החברה שלכם וישלב בכולם מנטליזם והומור על מנת ליצור אחידות ורצף מעניין בין המאורעות.