מופעים של אמנות טלפתיה כאטרקציה

תמונה יום העצמאות - סטנדאפ על חושי

כאשר יש לכם מיזם כמו אירוע או תערוכה, ובו מיצגים שונים של אמנות פלסטית, מוזיקה, אקרובטיקה, וכד', יהיה זה מתבקש לשלב גם מופע טלפתיה קטן. בשונה ממופע גדול ומרכזי, זהו מופע המשמש כאשר ישנן אטרקציות אומנותיות במרחב מסוים. היתרון שלכם בסוג כזה של מופע הוא שלא כל קבוצה שניגשת מקבלת את אותם תכנים: בתחילת האירוע, כאשר ניגשת קבוצה מסוימת – היא תיחשף למופע מסוים, וכאשר בחלק הארי של האירוע תגיע קבוצה אחרת היא תזכה למופע אחר לחלוטין. אמני טלפתיה המסוגלים להציג אסופה רבה של קסמים, להטוטים ותרגילי בחירה מול קהל הם האמנים שתרצו שיהיו עמכם במיזם הגדול.

עולם הקסמים והטלפתיה – האומנות שחוזרת לכותרות ובגדול

אם בשנות התשעים היו אלו התקליטנים שעניינו את רוב הקהל על רקע התפתחות הסינתיסייזר וקונסולות התקלוט, ואם בשנות האלפיים המוזיקה האקוסטית האותנטית חזרה לאוזניים שלנו על רקע התחדשות מוטיב הווינטייג', בזמן זה, האטרקציה הפופולארית והמדוברת ביותר היא עולם הקסמים והטלפתיה. אמני טלפתיה כיום אינם מציגים כמו לפני עשרות שנים, אלא מגיעים עם להטוטים וקסמים חדשים ומשופרים בהרבה. קריאת המחשבות תוך זיהוי נכון של אמני טלפתיה את בחירת הקהל בכל נושא מתהווים כתחום הבא של אטרקציות האירועים.

מעוניינים שידברו על האירוע שלכם חודשים לאחר התהוותו? הסדירו אטרקציית טלפתיה

מופעי טלפתיה איכותיים הם בדיוק מה שאתם צריכים באירוע. מופע טלפתיה מנגיש לקהל את כל מה שהוא ציפה, בסתר לבו, לראות: אדם שעושה קסמים ומזהה את הבחירות שלו בלי להשתמש במילה מדוברת או ברמזים ויזואליים באשר הם. למעשה, רוב התקשורת הטלפתית כלל לא נעשית פנים מול פנים: בהתהוות הבחירה של המתנדבים מהקהל – אמן טלפתיה כלל אינו נוכח והוא חוזר לאחר שזה קרה על מנת לזהות. כזו אטרקציה אתם בוודאי לא תשכחו!

אורן שלום – מופעי טלפתיה קטנים כאטרקציות בוטיק בתערוכות ובאירועים

יש לכם אירוע עם אומנים מציגים? עדיין לא הסדרתם אמן טלפתיה? צרו קשר עם אורן שלום להסדרת מופע איכותי שירים לכם את האיוונט לגבהים חדשים! אורן שלום יספק לכם מופע טלפתיה ייחודי אשר מבטא היטב את המוטיבים של עולם הקסמים ואומנות החושים.

קראו עוד: קוסם מקצועי למבוגרים| מנטליסט ישראלי