מופע אמני טלפתיה לבר מצווה

אור שלום אמן חושים וטלפתיה (4)

אם אתם מחפשים משהו חדשני ומיוחד עבור חתן בר המצווה שלכם, האטרקציה מהמדוברות ביותר היא מופע טלפתיה. מהו המופע, ומה כה מושך חתני בר מצווה ומשפחותיהם אליו? במסגרת המופע מציג האומן סדרה של מיצגים בהשתתפות הקהל או מתנדבים ממנו. האומן לא יתקשר עמם במילים למעט הוראות פרוצדורליות בתחילת הקסם (למשל לבחור קלף או לבחור מיצג מאויר כלשהו מאסופה של אובייקטים ממוסמכים). כאשר המתנדב יבחר את אשר על לבו הוא יוכל להציג זאת אך ורק לכם – כקהל, לא לאומן בשום אופן. אתם תהיו עדים לכך. ומה יקרה במהלך המופע אחרי מאורע זה?

האומן יידע בדיוק לאן כיוון המתנדב

בלי מילים, ובלי רמיזות, האומן יעשה את שהוא צריך לעשות ויחשוף את הבחירה של המתנדב מהקהל שלכם. זה יקרה בתוך שניות מעטות, ואתם תהיו עדים שזו בחירה נכונה, כי בפניכם הוא חשף מה הוא בחר. האומן עשוי להשיב מפורשות על מה שבחר המתנדב או לרמוז ברמזים עבים שלא יכולים להיות מפורשים אחרת. כך או כך, יבטיח אמן טלפתיה קסם צרוך במהלך העשייה שלו, דווקא משום שהוא לא השתמש בזריזות ידיים אלא בכוח טלפתי נטו.

מיצגי טלפתיה לקהלים קטנים וגדולים

לצד מיצג זה עבור הקהל הבינוני קטן, יש לאמני טלפתיה אפשרות להציג עבור קהלי ענק. אם מילאתם אולם בר מצווה עד הסוף ונוצרה המולה גדולה, זה הכי טוב בשבילכם בתחום הטלפתיה. אמן טלפתיה יוכל להדגים במצב כזה מה שהוא לא יכול היה להדגים מול קהל קטן ובכך גם להשביח את איכות הקסם וגם את איכות החומר המוצג.

מופע הטלפתיה של אורן שלום – חוויה של פעם בחיים

אם אתם רוצים לתת לחתן בר המצווה שלכם את המיטב, הזמינו עבורו מופע טלפתיה מטעמו של אורן שלום. לאורן ניסיון רב שנים בתחום הטלפתיה והוא מדגים זאת היטב באמצעות מיצגים שונים כסוליסט או בליווי מתנדבים מהקהל שלכם. אומן טלפתיה זה ניחן גם באומנויות אחרות בתחום החושים כמו אמנות חושים טהורה ומנטליזם. לכן, כשאתם מזמינים אותו אתם זוכים לשלל של חוויות עם קטעי קישור הומוריסטיים ביניהן ובמהלכן בואו להבטיח לעצמכם את המיטב בתחום הקסמים!

אמן טלפתיה לבר מצווה