מופע טלפתיה מצחיק לאירועי חברה

מופע טלפתיה מהווה אטרקציה אשר כל אחד היה רוצה להסדיר באירוע שלו. המופע כולל שלל תכנים מתחום הבידור, וכולל גם קריאת מחשבות של מתמודדים מהקהל, ותרגילי זריזות ידיים של אומן טלפתיה. באופן כללי, אמני טלפתיה מופיעים באירועים גדולים של אלפי צופים על מנת לספק לקהל רחב את האטרקציה וגם כדי להופיע עם מתמודדים רבים שישבו בשורות השונות.

אירועי בידור בלתי נשכחים

מופע טלפתיה כולל אירועי בידור מעשירים, חלקם מקוריים ובלעדיים של האומן, וחלקם מאולתרים תוך כדי האירוע בהתאם להוואי ולנושא שלו. למשל אם מדובר באירוע חברה, ייתכן כי ייעשה שימוש בהוואי בה על מנת לייצר תכנים בלעדיים עבורה. כך או כך מדובר ברמת בידור גבוהה מאד אשר לא תשאיר אתכם במנוחה כל עוד ההופעה בהתהוות.

אירועי טלפתיה מהממים

אירועי הטלפתיה לא ישאירו לכם רגע דל: קסמים העוסקים בקריאת מחשבות, זריזות ידיים ועוד. בואו להגשים אירוע מן האגדות וליהנות ממחזות טלפתיה שישאירו אתכם עם הגבות למעלה. במסגרתם אנו נעבוד עם מתנדבים מהקהל שיהפכו לחלק בלתי נפרד מהמופע. בכך, אתם לוקחים בעצמכם חלק באירוע ויכולים להיות חלק מהמופע ללא כל ידע בתחום. אומן טלפתיה עובד עם מיצגי טלפתיה שמוצגים שנים רבות מול קהלים מסוגים שונים, אשר יושמו במיטב האירועים ברחבי הארץ.

זריזות ידיים

האומן כמובן יפגין, במסגרת מופעי טלפתיה, תרגילי זריזות ידיים בהם תוכלו לחזות במיטב הלהטוטים בתחום. המופע יכלול קסמי זריזות ידיים ברזולוציות שונות, ארוכים וקצרים, מידיים ועל בסיס עלילה. בואו לחזות באחד המופעים המגוונים ביותר בתחום זה ולהיחשף למיטב בו. מופעי טלפתיה אלו יהיו סולו של האמן או בהשתתפות מתנדבים.

אורן שלום – אומן טלפתיה מן המעלה הראשונה

אורן שלום השתתף באירועי וועדי עובדים, כנסים, ויוזמות שונות בהן נכחו מוזמנים רבים בקהל. האומן מופיע בפני אלפי מוזמנים שיושבים באולמות פאר סגורים ובמרכזים שונים תחת כיפת השמים. בואו להיחשף לאחד המופעי המהממים והמרגשים בבית העסק או בארגון עליו אתם אמונים. להזמנת מופע ניתן לפנות אל אורן שלום ולקבל הצעה משתלמת במיוחד עבור מופע טלפתיה. אם אתם מחפשים אמנם טלפתיה, אורן שלום הוא האיש שלכם למיזם הבא שייצא לפועל!