מופע טלפתיה של אמן חושים ישראלי

‏‏אורן שלום - אמן חושים וטלפתיה

אם גם אתם רוצים לראות את הקסם מגיע לאירוע שלכם, עם אמן טלפתיה מן המעלה הראשונה שיככב על בימתו, אורן שלום ישמח להתארח אצלכם. אמני טלפתיה הנם יותר מאמנים בהגדרה היבשה; אלו אנשים שמשתמשים בקסמים בשילוב דיבור עם הקהל ללא מילים אך תוך פרשנות ברורה של כוונותיו. לרוב, הדבר נעשה באמצעות מתנדבים מהקהל, כששאר הנוכחים יושבים בספסלי המופע וצופים במתרחש. לעתים ישנה עבודת טלפתיה של האומן לבדו מול כל הקהל.

מה בתכנית?

קסמי בחירת קלפים, קסמי בחירת מסמכים, קסמי בחירת איורים, ועוד. אמן טלפתיה כלל לא יראה מה בחרתם, אבל יקלע בול למה שזה היה. כל זה ייעשה ללא מילים, על בסיס ידע טלפתי נטו. גם אתם תהיו המומים שהקלף שהנמצא בידכם הוא הקלף שיישלף מהחפיסה, שהמסמך בו כתוב מסר מסוים יהיה זה אשר יאותר על ידי האומן, וכד'. השליפות ייעשה במהירות ומבלי שתספיקו להבין מה קרה. בנוסף, מופעי טלפתיה כוללים קסמים עם אובייקטים גדולים אשר נועדו להצגה מול הקהל כולו, לעתים בליווי מתנדבים ולעתים בלעדיהם.

מתי כדאי להעסיק אמני טלפתיה?

בתחילת האירוע, במרכז האירוע או בסיומו. מאד חשוב לתכנן את האירוע כך שהצבתו של אומן טלפתיה תהיה מדויקת וראלית עבור מה שתכננתם. בכך, יוכלו אמני טלפתיה לתרום רבות להצלחת האירוע שלכם ולהגשים לכם חלומות של ממש כשהם ישתלבו היטב עם התכנים שבאו לפיהם ושיבואו אחריהם במהלך קיומו. אמני טלפתיה מופיעים בבר מצוות, בת מצוות, ימי הולדת, וועדי עובדים, אירועי גיבוש, ועוד.

טלפתיה מאת אורן שלום – מופע בלתי נשכח

בואו להגשים חלום ולהזמין מופע טלפתיה שיוצג על ידי אורן שלום. שלום, אשר הוא גם הוגה התכנית וגם המבצע, ייקח אתכם למסע משכר חושים בעולם הטלפתיה, כזה אשר לא תרצו להפסיק לשאוב ממנו תכנים. אם גם אתם סקרנים לדעת מהי טלפתיה במיטבה, הזמנת אומן חושים היא המהלך החכם ביותר שיש לעשות בשביל לגרום לזה לקרות. בואו להזמין את אורן שלום לאירוע שלכם ולספק לעצמכם את כל ה- FUN הנדרש לאירוע סוחף ומרגש. המופע יכלול תכנים רבים מעולם הטלפתיה בשילוב קסמים, מופע מנטליסט והומור צרוף מזוקק.