מופע מנטליזם בשנת 2020

היכל התרבות - הופעה של אורן שלום

השנה – ללא ספק אומן חושים הוא האדם המדובר ביותר באירועים. אם בשנות התשעים היו אלו התקליטנים, ובעשור השני של שנות האלפיים המוזיקאים החיים חזרו ובענק, כיום בסופו – ללא ספק ניתן לראות את הקאמבק של אומני החושים בכל התחומים: קסמים, מופעי מנטליזם, ואפילו תכנים מעולם הטלפתיה. איך נערכים על מנת שהמופע שלכם יהיה הכי טוב? לאלו פרטים צריך לשים לב? כל מה שרציתם לדעת על מבנה של מופע מנטליזם בשנת 2020 – לפניכם.

מבנה כללי של הופעה

במידה והמנטליסט הוא זה שפותח את האירוע כולו, עליו להכין קטע פתיחה שיכניס את האורחים ל- MOOD של האירוע. במידה וישנו מופע פתיחה, מומלץ לתאם עם אמן חושים על מנת שיידע איזה קטע קישור להכין כדי להמשיך בשגרת האירוע. לאחר קטע הפתיחה מגיע החלק העיקרי של המופע שמורכב בעיקרו מקסמים מתחום אמנות החושים. אמני חושים שמים דגש מיוחד על קסמים מכל הסוגים: זריזות ידיים, מתנדבים, קסמים המהווים הופעת יחיד של האומן, וכד'. מאד מומלץ להזמין תכנים מכל 3 הקסמים על מנת ליצור את החוויה המלאה ולספק לקהל שלכם מופע קומפלט הכולל את כל התחומים הרלוונטיים בתחום. בסיום המופע, בדומה לתחילתו, צריך לבוא קטע קישור להמשך. אם מופע אומנות החושים הוא שסוגר את האירוע, יש לבוא עם קטע סיום משכנע לנעילת האירוע.

סוגי תכנים במהלך הופעתו של מנטליסט

קסמי קלפים וכובעים, קסמים עם רהיטים ואובייקטים גדולים של קוסמים, להטוטים, קטעי קישור מעולם הבידור, תכני בידור תוך כדי ביצוע הקסמים. אלה הן אבני הדרך העיקריות במופעיו של מנטליסט. לשם כל בעל אירוע צריך לשאוף על מנת לספק לאורחיו את המיטב.

אורן שלום – אומן חושים ומנטליסט

אורן שלום הנו אומן חושים ומנטליסט מקצועי מזה שנים רבות. הוא מספק מופעים לקהלים רבים, מחתונות ואירועים משפחתיים ועד אירועי חברה וגיבוש. מנטליסט ישראלי ייקח את האירוע שלכם צעד אחד קדימה כפי שאף ספק שירות או אומן הופעות טרם לקח. בואו להבטיח לעצמכם מופע מנטליסט מקצועי ובלתי נשכח, כזה אשר תוכלו להתגאות בו עוד שנים רבות ולספר בשבחו למי שלא בא לאירוע. בואו להבטיח לעצמכם את המיטב!