מופע מנטליזם מקצועי לערב צוות עובדים

קוסם למבוגרים

מנטליסט הנו אמן אשר תחום אומנותו חולש על פני כמה מיומנויות. הראשונה היא מיומנות המאגיה (הקסמים). במסגרתה הוא יספק חוויות ייחודיות בתחום זה המשלבות מופע קסמים ולו קלאסי לצד מופעים עם מתנדבים. השנייה היא מיומנות הבידור. מנטליסט משלב קטעי סטנד אפ בעלי קונטקסט למופע הקסמים ובאופן כללי – לאירוע בו הוא הוזמן להופיע.

הזמנת מנטליסט לערב עובדים – היתרונות

  • מגוון רחב של אטרקציות במופע אחד: בידור לצד תחום הקסמים.
  • הרגשה חיובית וייחודית בקרב יושבי הקהל: מחד התפעלות מקסמים מרשימים ומאידך הומור במיטבו.
  • דרך מעולה להתגבש בתור קהל: השילוב של תחום הקסמים עם תחום ההומור תורם לכך באופן מובהק.
  • מופע אשר יבסס תוכן לא מועט באירוע שלכם, וישתלב היטב עם תכניו המקוריים.

כשאתם מזמינים מנטליסט אתם למעשה סוגרים פינות רבות באירוע שלכם, שכן אתם גם מזמינים אומן במתכונתו הקלאסית (הצגת מיצגים מהפנטים ומשכרי חושים) וגם דואגים לבידור איכותי על הבמה.

הדרך להתאים מופע מנטליזם מושלם לאירוע שלכם

אנו ממליצים לשתף מנטליסט שבכוונתכם להזמין בתכנים הצפויים של האירוע. אם יש מישהו שמופיע לפני ואחרי המופע שלו – מומלץ לעדכן אותו בסוגי המופעים הנ"ל על מנת שיגבש קטעי קישור מתאימים. מופע מנטליסט בעל קונטקסט לאירוע שלכם ולמופעים שלפניו ואחריו הוא בדיוק מה שנדרש בשביל שהאירוע יהיה ייחודי, יפה וחייכני במיוחד.

מבנה מופע מנטליסט בהתאם לאירוע

המבנה כרוך בידיעת הזמן המוקצב למופע, בסוג הבמה שתינתן לאומן (גדולה החולשת על אולם גדול, או קטנה/בינונית במתחם בעל גודל רלוונטי) ובסוג הקהל שיצפה במופע (עובדים בעבודות כלליות, קבוצת עובדים בתחום האומנות, קבוצת עובדים בתחום הטכנולוגיה, וכד'). בהתאם לכך יכין מנטליסט מבנה למופע אשר יחיל אקספוזיציה, חלק עיקרי וסיום, כשכל יחידה במסגרתו היא ההמשך של קודמתה.

אורן שלום – מנטליסט לכל אירוע

בואו להזמין את אורן שלום לאירוע הקרוב! מנטליסט ישראלי זה הנו אומן רב תחומי בענף הקסמים, אמנות החושים והבידור. הוא משלב במופעו תכנים מאגיים (קסמים) מהמרתקים בענף לצד תכנים בידוריים אותנטיים. בואו להזמין מופע מנטליסט בלתי נשכח של אורן שלום וליהנות מכל היתרונות באירוע. מופע זה ייקח אותו צעד אחד קדימה ויהפוך אותו לייחודי.

קרא עוד: קוסם מיוחד למבוגרים | הנחיות לאירועים וכנסים