מופע של אמן חושים כולל סטנד אפ

קוסם למבוגרים

כמה פעמים ניסיתם להזמין הופעה לאירוע והאומן או האמרגן מטעמו הבהירו לכם שהם מתמקדים רק בתחום אומנותי מסוים, ואם אתם רוצים, בנוסף, תחום אחר תצטרכו להזמין אומנים ייעודיים? אנחנו מניחים שלא מעט. זה הדיבור בשיח האומנותי הישראלי במתכונתו החדשה. מצד אחד, זה מעיד על רצינות ועל סטנדרטים גבוהים שכל אומן מעמיד כשהוא מגביל את עצמו לתחום אומנותי אחד.

מצד שני זה יוצר סרבול רב ללקוח שמוצא את עצמו מחויב להמון אומנים במחירים לא זולים כלל. אמן חושים בא לפתור בעיה זו. במהותו, זהו קוסם, אבל בשונה מקוסמים המתמחים בזריזות ידיים בלבד, הוא גם מספק מופע סטנד אפ. בכך, נהנה הקהל גם ממופעי קסמים מספקים ומהממים וגם ממופע בידור משכר חושים ומסמר שיער.

מהי אמנות חושים וכיצד היא משתלבת עם מופע סטנד אפ?

אמנות חושים היא מקרה פרטי של מופע קוסמים. בשונה ממנו, שהוא מתבסס על זריזות ידיים ומופעי מתנדבים המשמשים כשוליה, מופע חושים בא לחדור לקהל או לחלק מהפרטים שמשמשים כמתנדבים, בלי דיבור ישיר. באמצעות כלי תקשורת אחרים כמו טלפתיה וקריאת רגשות יכול אמן חושים לזהות מצבים ולתרגם זיהוי זה לכדי קסם שיהיה עוצמתי הרבה יותר מזה של קוסם רגיל. למשל, הוא יכול לבקש ממתנדב לבחור איזשהו אובייקט מתוך חפיסת קלפים או אסופת מספרים ולזהות מה הוא בחר דרך חושים, רגשות וטלפתיה. כאשר הבחירה תיחשף על ידי אותו אמן חושים – הדבר תמיד ייעשה עם קטע סטנד אפ. הוא אף פעם לא יהיה מופנה לקהל או למתנדב, אלא לסיטואציה. לדוגמה, אם נבחרה ספרה מסוימת או קלף מסוים, הוא יכול לספק קטע בידור על מושא הבחירה.

כיצד תורם מופע חושים להוואי האירוע?

הוא מעצים את ההתפעלות של יושבי הקהל מאיכות הקסמים ורמת דיוקם. לצד זאת, הוא גורם להרגשה טובה ואווירה מצחיקה עם מופע סטנד אפ איכותי ביותר. השילוב של החדות והמקצועיות בקסמים ואיכותו של מופע הבידור הוא שיוצק את התרומה לאיכות האירוע שנהפך ל- "צבעוני" ועל כן למעניין בכל קנה מידה.

אמנות חושים של אורן שלום – חוויה ייחודית בכל אירוע

בואו להזמין את אורן שלום לספק לכם מופע אמנות חושים בלתי נשכח. במופע זה ישולבו קסמים אותנטיים עם קטעי סטנד אפ משכרי חושים. בואו להזמין מופע חושים אשר יטביע את חותמו באירוע שלכם ויספק חוויה בלתי נשכחת עבור כל מי שיהיה בקהל, וכמובן עבורכם כיזמיו.

קרא עוד: קוסם למבוגרים | מופע טלפתיה לימי כיף