מופע של אמן חושים לבת מצווה

אור שלום אמן חושים וטלפתיה

אם אתם חושבים על מופע מעניין לבת המצווה של הבת שלכם, אנו כבר יודעים מה היא תרצה יותר מכל: מופע חושים של מנטליסט מומחה. המופע היחיד שישלב צחוקים לצד אומנות חושים טהורה. המופע יכלול 3 סוגי אלמנטים: תסריטי בידור מבית היוצר של האומן, תסריטי בידור שייבנו באלתור על פי ההוואי באירוע ותסריטי אומנות חושים שיהפנטו אתכם ואת כל הקהל. בואו לבדוק עד לאיזו רמה ניתן להביא את האירוע שלכם מבחינת המופע אשר יתהווה בו.

מופע בידור מקורי

אחד הנדבכים של מופע אומנות חושים הוא מופע הבידור. אומן חושים מביא עמו תכנים משלו אשר נוסו וזכו לתשבחות במיטב האירועים ברחבי הארץ. הם יכללו הומור טהור או הומור נלווה לתהליכים רציניים מעולם המנטליזם שישולבו באירוע. כל אלמנט שייעשה על ידי אמן חושים ייעשה עם איזשהו וקורטוב של הומור אשר ישאיר אתכם פעורי פה, ובעלי טעם של עוד.

מופע בידור מאולתר על פי מהות האירוע

בנדבך זה אמן חושים יבחן את הנעשה באירוע, יבין את ההוואי ואת הראש ויספק לכם תכני בידור אשר יותאמו אליו במיוחד. התכנים יאולתרו תוך כדי תנועה אך יישמעו ממש כמו תכנים מתוכננים ומסוגננים היטב. בואו לחוות הומור ברמה שלא הכרתם, ועוד עם החומר שלכם באירוע. לדוגמה, אם לבת שלכם או לחברותיה שי אלושהם תחביבים משותפים, ניתן לייצר מהם תכני בידור ייעודיים לאירוע שלכם. עוד אפשרות היא להשתמש בתכנים כלליים של המשפחה לשם כך.

מופע חושים טהור על בסיס אומנות חושים

בנדבך זה אנו מספקים תרגילים אומנות חושים המבוססים על קריאת מחשבות מהקהל או של המתנדבים שאנו מזמנים לבמה, בכך, אתם מגשימים עבור עצמכם מופע חושים הכולל שימוש בקסמים ובתרגילים מתוחכמים אשר ישלימו אלת קו המחשבה שלכם ויהפכו אותו להיות חלק אינטגרלי מהאירוע.

אורן שלום – אומן חושים לאירועי בת מצווה

אורן שלום אמן חושים לבת מצווה הנו אומן חושים רב ניסיון אשר יספק לכם את המופע על פי הזמנה. שלום התנסה במגוון רחב של אירועים גדולים וקטנים וסיפק ללקוחותיו את המרב והמיטב בתחום. אורן שלום הופיע בהיכלי תרבות ובכנסים גדולים, באולמות בינוניים וגדולים. אם אתם שואפים להעצים את האירוע שלכם, הזמינו אותו בתור מנטליסט וזכו לתמורות ייחודיות.