מופע של אמן טלפתיה לבת מצווה

‏‏אורן שלום - אמן חושים וטלפתיה

בת מצווה הוא האירוע בו הבת שלכם מסיימת את תקופת הילדות ומתחילה את תקופת הנערות. לכן, ההתרגשות גדולה מאד, ואתם צפויים לעשות הכל בשביל ליזום את האירוע המשובח ביותר עבורה. באירוע כזה מאד מומלץ לשלב אומן טלפתיה. אומן זה מגיע מאסכולת אמנות החושים. המשמעות – המופע יכלול שימוש בקסמים, להטוטים ומעל לכל – בתקשורת ללא מילים עם הקהל. האמן יידע על מה אתם חושבים בעת התהוותו של קסם מסוים, אם זה תרגיל בחירה מרובה של קלף/מספר/קובייה הוא יידע את תוצאת בחירתכם, ועוד. באווירה זו, אתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע שלכם יקבל משמעות אחרת ויתהווה כאיוונט בלתי נשכח בכל מובן.

שילוב המופע באירוע שלכם

ניתן לשלב מופעי טלפתיה שלמים או חלקיים. מומלץ לשתף אמן טלפתיה בהתהוות המאורעות שלפניו ואחריו על מנת שיוכל להתאים את עצמו בדיוק למתרחש. הדבר מתבטא גם בזמן שמוקצה לו וגם בתוכן המאורעות שצריך להרגיש מחובר וחלק בלתי נפרד מהתוכן של מופע הטלפתיה. הדבר בא לידי ביטוי באווירה שיתר המאורעות יוצרים, ובדרך ההגשה שלהם. לדוגמה, אם זהו אירוע שהקונספט שלו הוא הומור, אמן טלפתיה יוכל לשלב קטעי בידור דומים בסגנון ההגשה לאלו שהועלו כבר על הבמה.

הצגת קסמים ומיצגי טלפתיה איכותיים

במהלך המופע, יציג אומן הטלפתיה לבת מצווה מיצגים שונים של קסמים, חלקם סולו וחלקם בהשתתפות יושבי הקהל. כל מה שיוצג הוא חלק אינטגרלי ממופע קיים, אשר מורץ כבר שנים לא מעטות באירועים מכל הסוגים. מופעי טלפתיה בסגנון זה יכללו קסמי בחירה וזיהוי מצד הקהל, לצד להטוטים עצמאיים על הבימה שיוצגו על ידי האמן. הכל ייעשה באווירה משמחת, כזו שתגרום לכם לאושר ונחת במלוא מובן המילה.

אורן שלום מקיים מופעי טלפתיה באירועי בת מצווה

אמן החושים אורן שלום מציג את מיטב תרגילי הטלפתיה והקסמים במופע אחד! אם יש לבת שלכם בת מצווה, ואתם זקוקים להופעה בעלת רעיונות מקוריים באווירה סוחפת, מומלץ מאד לפנות אליו. אורן שלום מריץ מופע זה במשך זמן רב במסגרת אירועים מסוגים שונים וגורם לקהלו לאושר צרוף. אם גם אתם מעוניינים להשביח את האירוע שלכם, צרו קשר עם אורן שלום להסדרת מופע טלפתיה!

קרא עוד: מופע טלפתיה לבר מצווה