מופע של מנטליסט ישראלי

תמונה עם קלפים וקוביות מעופפות

מנטליסט ישראלי הוא אמן חושים אשר ייקח את האירוע שלכם ליעד שונה לחלוטין מנזה שתכננתם להביא אותו. לא מדובר בקונצרט, לא במופע בידור ולא במופע קסמים כמו בבית הספר העממי, אלא בשילוב של הרבה מאד אלמנטים אשדר יגרמו למופע הזה לנגן כמו שצריך ולספק לכם – היזמים ולחברים שלכם – הקהל, את הריגושים שלא יישכחו מזה זמן רב.

מופע חושים משכר חושים

בואו לפגוש באומן החושים אשר ייקח את המופע שלכם ליעדים הנדרשים לו. הוא יעבוד עם מתנדבים מהקהל או לבד מולכם כשכולכם ישובים מולו. האומן ישלב במופע שלו קריאת מחשבות ויישומן בפועל. האומן, בהליכים הללו, לא ידבר ולא ישתמש במילה הכתובה אלא יישם את המהלכים באמצעות תרגילי קסמים, זריזות ידיים וביטוי חזותי. באמצעות אלו הקהל יזהה מיד את שרעפותיו ויבין כי לפניו אמן חושים שיודע לקרוא את פני הנולד. הכל נעשה תחת ניסיון רב בתחום אמנות החושים, ניסיון שנהפך למיומנות מקצועית של ממש.

מופע בידור בהזמנה אישית

בואו ליהנות ממופע בידור רב עוצמה אשר ישלב מופעי חושים עם אלמנטים בידוריים טהורים, חלקם פרי מחשבתו של אומן חושים וחלקם באים מהאירוע שלכם, תוך שאותו אמן חושים יאלתר תוך כדי ובהתאם לנסיבות. התכנים ייאספו על ידי האומן בהקשיבו למוזמנים ולהלך רוחם. בהתאם לכך, יחובר מופע המשלב אטרקציות בתחום הבידור אשר יגרמו לקהל שלכם לסיפוק רב למשמע אוזניהם. אם אתם מחפשים את הבידור הטהור, זה שמובא על ידי האמן, לצד קטעים הומוריסטיים הקשורים להוואי אצלכם בחברה, הזמינו מנטליסט אשר יספק לכם מופעי חושים ייחודיים בהחלט.

אורן שלום – מופע חושים אטרקטיבי לחברות ותאגידים

בואו להזמין את אורן שלום, מנטליסט ישראלי אשר יביא אתכם לעונג צרוף על ידי קריאת מחשבתכם ואספקת התכנים שאתם צריכים בשביל שהאירוע ייזכר לזמן רב כאחד מהמוצלחים שהיו לכם. בואו להגשים חלום וליהנות ממופע של מנטליסט ישראלי אשר יגרום לכם להרגיש כמו בחו"ל: המופע יתהווה במקצועיות הנדרשת, תוך דגש על תרגילים מחשבתיים שנבחרו במיוחד עבורכם. אם אתם מעוניינים להבטיח כי המופע במסגרת האירוע ייזכר כאטרקטיבי, בואו להזמין אמני חושים ולזכות את עצמכם באושר עילאי. מופע מנטליסט הוא אחד המשמחים בענף ההופעות באירועים. בואו להזמין את אורן שלום לאירוע שלכם!