מופע של מנטליסט מומלץ

תמונה עם קלפים וקוביות מעופפות

מי הוא מנטליסט? האם מדובר בהכרח באומנים שתפקידם ליצור קשר עם רוחות כמו מדיומים למיניהם? האם זהו אומן טלקינסיס שיכול להזיז חפצים ללא זריזות ידיים, באמצעות כוח המחשבה?

מנטליסט אינו חייב להיות חלק מתורת הנסתר שאוזכרה לעיל. הוא יכול לפתור בעיות לקהל שלו באמצעות מה שכן נראה וכן מושכל. כזה הוא אומן חושים, למשל. במופע של אומן חושים משתמש האומן בטלפתיה בשביל ליצור מציאות ובונה מופע מהמם, רווי בקסמים מרתקים ובעבודה מעלפת עם הקהל. בנוסף, המופע כולו מבוסס על חוש הומור ברמה גבוהה ביותר שייקח את הקהל שלכם למחוזות אחרים של צחוק והנאה.

מופע קסמים אטרקטיבי

בשונה ממופע הקסמים שיזמו הוריכם כשהייתם תלמידי בית ספר, כאן תוכלו לצפות בקסמים ברמה של מבוגרים אשר תא תיראה בעין כל זריזות ידיים בהם, על אף שהיא בהחלט קיימת. אתם תראו איך חפץ מסוים שנזרק לחלל האוויר נהפך לחפץ אחר, ואיך אובייקטים שונים נעשים שונים מרגע שהם הושלכו בקסם לרגע בו הם נתפסו. כוס שהושלכה כשהיא מלאה במים תחזור ליד של האומן כשהיא ריקה בלי שטיפה אחת תישפך, על הקרקע, למשל. באמצעות מופע מנטליזם יכול בעל האירוע להבטיח כי יש חלו בכיס אטרקציה שתהפנט רבות את קהלו.

מופע מרהיב עם מתנדבים מהקהל

כשישנם מתנדבים, חווית הצפייה במנטליסט ישראלי הופכת להיות כבירה עוד יותר. בני המשפחה והחברים יידהמו לראות את המתנדב בכל מיני מצבי קצה כמו עמידה לפני נפילה מגובה, או נוזל כלשהו שהולך להיות מותך בו, וברגע האחרון הם מגלים כי אין גובה אלא משטח שקוף ענף שייראה כאילו המתנדב עף באוויר, והם מגלים גם שכוס הנוזל שהייתה אמורה להישפך עליו הייתה ריקה, על אף שהועלתה לקסם מלאה.

אורן שלום – מנטליסט ישראלי שייקח את האירוע שלכם לכיוון מיוחד במינו

אורן שלום הנו מנטליסט ישראלי אשר מיישם מופע מנטליזם שכולל אמנות חושים מן המעלה הראשונה. במופע זה משלם שלום את כל מה שצריך בשביל לגרום לכם ליהנות כפי שלא נהניתם ממופע זמן רב. האומן משלב בחיק העשייה שלו הומור ובידוק בכל שלב, ודואג בכך שהקהל שלו יחוש מחובר לעלילת המופע בכל עת. מעוניינים לשלב מנטליזם באירוע שלכם? פנו אל אורן שלום וזכו לכל המידע הנדרש לפני הוצאת הרעיון אל הפועל.