קוסם למבוגרים

כולנו מכירים את מופעי הקוסמים בימי הולדת של ילדים, והילדים הקטנים אוהבים אותם, צוחקים איתם ומתפעלים מהקסמים הנחמדים שהם מעלים לפניהם. אבל מעט מאיתנו יודעים שקוסמים יש גם למבוגרים. קוסם למבוגרים אינו בהכרח אדם שמוציא שפנים מהכובע או מנסר נערה לחצי, או מפריח יונים ממטפחת צבעונית. קוסם למבוגרים הוא אמן על חושי המעלה מופע טלפתיה מרתק, מלהיב ומבדר וכזה הוא המופע של אורן שלום.

מופע טלפתיה למבוגרים

אורן שלום הוא אמן חושים המעלה מופעי טלפתיה בצורה מקורית ומבדרת, מעוררת השתאות ומצחיקה עד דמעות. אורן שלום הוא אמן טלפתיה הניחן בכישורי במה והנחייה מהמדרגה הראשונה והוא מופיע מול כל סוגי הקהלים באירועים מסוגים שונים החל מאירועים עסקיים, אירועים פרטיים, מסיבות יום הולדת למבוגרים וגם בפני בני נוער במסיבות בר מצווה או בת מצווה. המופע של אורן שלום כולל קריאת מחשבות של אנשים מהקהל, הכוונת מחשבות על ידי דמיון מודרך, הזזת חפצים בעזרת המחשבה בלבד וכיוצא באלה. במופע משתף אורן שלום אנשים מהקהל ויוצר דרמה באמצעות סיפורים הנקשרים למתנדבים מהקהל, הוא גורם להם לחוש תחושות גופניות שלא ידעו כי הם יכולים להרגיש וקורא את מחשבותיהם. והכל נעשה במסגרת מופע מקצועי ומבדר.

קוסם למבוגרים לכל הגילאים

אורן שלום מופיע כבר שנים ויש לו ניסיון רב במופעים אלה בארץ ובחו"ל. הוא יודע להתאים את המופע שלו להרכב האוכלוסייה ומופיע מול אנשים בכל הגילאים ובכל הרכב, החל מעשרה אנשים באירוע אינטימי ועד לקהל של אלפים באולמות ענקיים. אורן שלום ניחן לא רק ביכולות ייחודיות בתחום הטלפתיה, אלא שהוא בדרן מוכשר מאין כמוהו שיכול לרתק ולהצחיק קהל שלם באמצעות המופע המיוחד שלו לכל הגילאים.

אם אתם מעוניינים במופע של קוסם למבוגרים, מופע טלפתיה מלהיב ומתפעם, מצחיק ומבדר, אורן שלום הוא האיש שלכם.

להזמנות:
טל' – 052-4388973

info@orenshalom.co.il

צרו איתנו קשר לייעוץ בטלפון או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עשוי לעניין אותך גם: