אמן חושים ישראלי

אמן חושים ישראלי

מופע אמנות חושים, הוא מופע שמשאיר את הקהל פעור פה. על הבמה מוצגות בקצב מהיר התרחשויות שאי אפשר להסביר או לתפוס בחושים הרגילים שלנו. המופע מתעתע בחושים שלנו ומשאיר אותנו סקרנים ומלאי התפלאות.

מה מתרחש במופע אמנות חושים?

הזזת חפצים באמצעות כוח המחשבה, טלפתיה, קריאת מחשבות ושתילת מחשבות, התרחשויות אלו הן חלק ממה שמוצג על הבמה במופע אומנות חושים.

בדומה למופע של קוסם, גם כאן, אנחנו לא יודעים כיצד אמן חושים מצליח לעקוף את החושים שלנו, אנחנו לא מבינים איך אנחנו לא מצליחים לתפוס עד הסוף בחושינו את מה שמתרחש על הבמה.

בניגוד למופע קסמים שאנחנו מכירים מהופעות בשנים עברו, במופע אמנות חושים יש חדשנות, רעננות והפתעות רבות. בזכות היכולת להפתיע ולחדש, הצופים נמצאים בחוויה מעניינת ומסקרנת וכל הזמן חושבים בינם לבין עצמם איך האמן מצליח לעשות את מה שהוא עושה. מופע אמנות חושים טוב, מבלבל את החושים שלנו עד כדי כך, שאי אפשר שלא לתהות, האם האמן ניחן בכוחות על טבעיים.

אמן חושים ישראלי מעולה, נותן לקהל שלו לא רק מופע ברמה גבוהה, אלא גם ערך מוסף של הומור ובידור. אורן שלום, הינו אמן חושים ישראלי שמעניק לצופיו מופע מרתק ומצחיק. במופע של אורן שלום, השליטה הגבוהה ביכולות אמנות החושים, משתלבת עם יכולת אלתור והומור, כל אלו ביחד יוצרים מופע שידהים כל צופה.

אורן שלום, אמן חושים ישראלי, יודע לקרוא את הקהל ולהתאים את רוח המופע לאנשים שמגיעים. לקרוא את הקהל אמרנו? יש לו ממש טלפתיה עם הקהל! המופע מתאים למבוגרים, לצעירים, לקבוצות סגורות ולקהלים פתוחים. כל מי שמגיע למופע, יוצא עם חיוך גדול ופליאה גדולה לא פחות. החוויה נשארת גם אחרי, כשהראש לא מפסיק לחשוב "איך הוא עושה את כל זה?"

אמן חושים ישראלי

מופע של אמן חושים הוא חוויה בלתי נשכחת למשפחות, חברות וארגונים. אם יש לכם אירוע ואתם מחפשים מופע איכותי, אמן חושים ישראלי יוכל לספק לכם את הרגעים היפים ביותר שתחוו. 

מה בתוכנית? ים של קסמים ואטרקציות בתחום המאגיה, ים של קטעי בידור מצחיקים במיוחד והכל נעשה בהתאמה מלאה לאירוע שלכם. אם אתם רוצים להרגיש מהו שכרון חושים לאחר הנאה צרופה באמת ובתמים, בואו לארח אמן חושים ישראלי באירוע שלכם!

מהו פועלו של אמן חושים ישראלי?

אמן חושים ישראלי הוא דמות מאגית שעיסוקה הוא קסמים. לצד זאת, הוא משלב במופע שלו קריאת מחשבות, טלפתיה, וקטעי בידור מצחיקים. 

שילוב זה של אטרקציות מאפשר לכם ליהנות ממופע מגוון במיוחד אשר כל האלמנטים שזורים בו: וירטואוזיות, בידור והפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי. פועלו של אמן חושים ישראלי מספק לכם ללא עוררין את אחת החוויות השוות שיהיו לכם באירוע.

האם המופע דומה למופע קסמי ילדים?

כלל וכלל לא. אצל אמן חושים ישראלי לא רק זריזות הידיים והווירטואוזיות בקסמים היא שקובעת, אלא גם ובעיקר מה שלא ניתן להסתיר על ידי הגוף שלנו: 

היכולת לקרוא מחשבות של אחרים, להתקשר בטלפתיה עם מתנדבים מהקהל ולתבל את כל ההוואי בקטעי בידור אשר רלוונטיים לגילים מבוגרים ובפרט לתחום בו עוסק האירוע שלכם.

האם מדובר על מופע סולו? עם מתנדבים?

המופע הוא שילוב של הנ"ל. יהיו קטעי קסמים בודדים של אמן חושים ישראלי לבדו על הבימה, יהיו קטעים בהם יידרשו מתנדבים לבימה ויהיו קטעים בהם המתנדב נשאר לשבת במקומו ועונה על שאלות אמן החושים על מנת לייצר אירוע טלפתי או של קריאת מחשבות בדו שיח מרוחק.

כיצד מומלץ להיערך אל מופע של אמן חושים ישראלי?

אמן חושים ישראלי צריך לדעת מהו פרק הזמן המוקדש למופע. על מנת להתאים לכם את האטרקציות שלו באופן מיטבי, מומלץ לשתפו בתוכם האירוע, בסימן מה האירוע מתקיים, ורצוי גם שהוא יידע מי הם המופיעים לפניו ואחריו, כולל סגנונות ההופעה, על מנת שניתן יהיה להכין קטעי קישור מתאימים. 

ככל שתשתפו אמן חושים ישראלי ביותר מידע, יהיה לכם יותר חומר הופעתי איכותי המתאים למה שאתם מחפשים.

כיצד מומלץ לסגור את סילבוס ההופעה של אמן חושים? איך ניתן לדת מה יהיה במופע?

אתם לא תוכלו לדעת אחד לאחד מה יהיה במופע, כי זה הרעיון של מופע קסמים ובידור של אמן חושים ישראלי. גורם ההפתעה הוא חלק מהעניין. 

יחד עם זאת, ניתן לצפות באתר במופעים בהתאם לפרק זמן הנדרשים לקיומם עם סקירה קצרה בראשי פרקים על התהוות ההופעה. ניתן לבחור משם את מה שניכר כמתאים ביותר עבור האירוע שאתם משיקים.

על אלו היבטים ניתן להצביע ברגשות הצפויים מהקהל?

הקהל עומד לצחוק כפי שלא צחק גם בגדולי מופעי הבידור, אלא שכאן לא מדובר רק על מופע סטנד אפ אלא גם ובעיקר על פסטיבל מאגיה בו ישולבו קסמים וקטעי טלפתיה. 

לכן, לא זו בלבד שיישמעו צחוקים, אנשים יהיו בהלם מטיב הקסמים, מהעוצמה שלהם ובעיקר מהיכולת לתקשר עם הצד השני (עם המתנדבים) שלא דרך המילה המושמעת אלא באמצעות טלפתיה. 

ניתן לומר בפשטות כי הקהל עומד לבוא על סיפוקו ובגדול. מצד אחד, הוא יחווה את חוויית מופע הבידור ומצד שני את החוויה הווירטואוזית של קסמים וקריאת מחשבות שלא מהעולם הזה.

מהן ההתלבטויות בעת ארגון האירוע? מדוע מומלץ להעדיף אמן חושים על זמר, בדרן או רקדנית?

כשאתם מזמינים אומנים שעיסוקם הוא אומנות בצליל ובתנועה, בדרך כלל תהיה אמירה במופע, לעתים אפילו אמירה נוקבת, שחלק מהפרטים בקהל אולי לא יאהבו או לכל הפחות לא יתחברו. 

במופע של אמן חושים ישראלי אין חשיבות לדעה אקטואלית כי מדובר במופע קסמים, קריאת מחשבות וטלפתיה שמצריכים תשובה אחת נכונה ללא הטיה לכאן או לכאן. 

גם החלק הבידורי במופע מתעסק בנושאים כלליים, רובם לקוחים מעולם התוכן של האירוע שלכם ולא מעולמות המחלוקות שבחוץ. אמן חושים ישראלי מוציא את כולם מרוצים מהיכולות ולכן הוא ממש מומלץ.

לאלו סוגי אירועים מתאים המופע?

אמן חושים ישראלי מופיע בכנסים משפחתיים קטנים, באירועי חברה בינוניים ובאירועים גדולים של ארגוני ענק כאחד. הוא יכול להשתמש במשטח פשוט ומולו אנשים ספורים בגובה זהה בתור בימה והוא יכול לעשות את אותה עבודה על בימה גדולה באולם רחב יריעה. 

אמן חושים ישראלי מתאים, בגדול, לכל מי שלא מסתפק בפחות מהטוב והאיכותי ביותר הן בנושאי בידור, הן בנושאי קסמים והם בנושאי טלפתיה. למי שמתעניין במופע מקצועי ביותר בשלושת התחומים הללו מומלץ לשכור את שירותיו של אמן חושים באירוע שלו. 

בדרך זו הוא גם נהנה מבידור ברמה גבוהה מאד וגם מקסמים ותקשורת ללא מילים למשך כל זמן המופע. באופן זה הוא גם מעלה את האינטלקט בקרב הקהל וגם דואג שהפרטים בקהל יבואו על סיפוקם.

 

 

אז איך הוא עושה את כל זה?

האמת? מדובר בשנים של לימוד, ניסיון ואימונים – לימוד של שיטות אמנות חושים, ניסיון של שנים על הבמה ושכלול מתמיד של קטעי מופע עד ליצירת מופע מושלם. התוצאה היא מופע אמנות חושים שמעביר את הצופה חוויה מופלאה, מצחיקה ומהנה שנשארת הרבה אחרי המופע עצמו. התחושה שמדובר בתופעה על טבעית היא הגיונית. הרי איך אפשר להסביר אדם שמצליח לקרוא מחשבות של אנשים, להזיז חפצים בכוח המחשבה או לגרום לאנשים לחוש משהו ששודר אליהם ממרחק?

מחפשים אמן חושים ישראלי שישאיר אתכם פעורי פה? בין אם אתם מייצגים מקום עבודה שמחפש בילוי משותף לכל עובדיו, חברי משפחה שרוצה לחגוג באופן מיוחד אירוע משפחתי משמח, או כל מסגרת אחרת, אורן שלום הוא אמן חושים ישראלי שידהים אתכם.

בחיל האוויר, במשרדי רואי חשבון, בכתר, ברכבת ישראל ובקהלים פתוחים, כבר המוני אנשים ראו ויצאו עם חיוך גדול על הפנים. צלצלו אלינו והזמינו מקום בהופעה של אורן שלום.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן