אמן חושים ישראלי

אמן חושים ישראלי

מופע אמנות חושים, הוא מופע שמשאיר את הקהל פעור פה. על הבמה מוצגות בקצב מהיר התרחשויות שאי אפשר להסביר או לתפוס בחושים הרגילים שלנו. המופע מתעתע בחושים שלנו ומשאיר אותנו סקרנים ומלאי התפלאות.

מה מתרחש במופע אמנות חושים?

הזזת חפצים באמצעות כוח המחשבה, טלפתיה, קריאת מחשבות ושתילת מחשבות, התרחשויות אלו הן חלק ממה שמוצג על הבמה במופע אומנות חושים.

בדומה למופע של קוסם, גם כאן, אנחנו לא יודעים כיצד אמן חושים מצליח לעקוף את החושים שלנו, אנחנו לא מבינים איך אנחנו לא מצליחים לתפוס עד הסוף בחושינו את מה שמתרחש על הבמה.

בניגוד למופע קסמים שאנחנו מכירים מהופעות בשנים עברו, במופע אמנות חושים יש חדשנות, רעננות והפתעות רבות. בזכות היכולת להפתיע ולחדש, הצופים נמצאים בחוויה מעניינת ומסקרנת וכל הזמן חושבים בינם לבין עצמם איך האמן מצליח לעשות את מה שהוא עושה. מופע אמנות חושים טוב, מבלבל את החושים שלנו עד כדי כך, שאי אפשר שלא לתהות, האם האמן ניחן בכוחות על טבעיים.

אמן חושים ישראלי מעולה, נותן לקהל שלו לא רק מופע ברמה גבוהה, אלא גם ערך מוסף של הומור ובידור. אורן שלום, הינו אמן חושים ישראלי שמעניק לצופיו מופע מרתק ומצחיק. במופע של אורן שלום, השליטה הגבוהה ביכולות אמנות החושים, משתלבת עם יכולת אלתור והומור, כל אלו ביחד יוצרים מופע שידהים כל צופה.

אורן שלום, אמן חושים ישראלי, יודע לקרוא את הקהל ולהתאים את רוח המופע לאנשים שמגיעים. לקרוא את הקהל אמרנו? יש לו ממש טלפתיה עם הקהל! המופע מתאים למבוגרים, לצעירים, לקבוצות סגורות ולקהלים פתוחים. כל מי שמגיע למופע, יוצא עם חיוך גדול ופליאה גדולה לא פחות. החוויה נשארת גם אחרי, כשהראש לא מפסיק לחשוב “איך הוא עושה את כל זה?”

אז איך הוא עושה את כל זה?

האמת? מדובר בשנים של לימוד, ניסיון ואימונים – לימוד של שיטות אמנות חושים, ניסיון של שנים על הבמה ושכלול מתמיד של קטעי מופע עד ליצירת מופע מושלם. התוצאה היא מופע אמנות חושים שמעביר את הצופה חוויה מופלאה, מצחיקה ומהנה שנשארת הרבה אחרי המופע עצמו. התחושה שמדובר בתופעה על טבעית היא הגיונית. הרי איך אפשר להסביר אדם שמצליח לקרוא מחשבות של אנשים, להזיז חפצים בכוח המחשבה או לגרום לאנשים לחוש משהו ששודר אליהם ממרחק?

מחפשים אמן חושים ישראלי שישאיר אתכם פעורי פה? בין אם אתם מייצגים מקום עבודה שמחפש בילוי משותף לכל עובדיו, חברי משפחה שרוצה לחגוג באופן מיוחד אירוע משפחתי משמח, או כל מסגרת אחרת, אורן שלום הוא אמן חושים ישראלי שידהים אתכם.

בחיל האוויר, במשרדי רואי חשבון, בכתר, ברכבת ישראל ובקהלים פתוחים, כבר המוני אנשים ראו ויצאו עם חיוך גדול על הפנים. צלצלו אלינו והזמינו מקום בהופעה של אורן שלום.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן