אמן חושים לאירועים

אמן חושים לאירועים

אם אתם עורכים אירוע, אתם בוודאי רוצים אירוע מיוחד, שישאיר זיכרונות שמחים ושיהיה מותאם לאופי שלכם. בין אם מדובר באירוע פרטי כגון יום הולדת עגול ומרגש, בר מצווה או בת מצווה, ובין אם מדובר באירוע סגור של חברה עסקית, אתם בוודאי רוצים שכל המשתתפים ייצאו מהאירוע בתחושת התפעמות.

מופע אמן חושים הוא בדיוק הרעיון שיקפיץ את האירוע שלכם וייתן לו ערך מוסף. אמן חושים לאירועים יוסיף עניין, צחוק וגיבוש לאירוע שלכם. אף אחד לא יוכל לשכוח את האירוע וכולם ידברו על אמן החושים שהופיע אצלכם.

איך אמן חושים לאירועים הופך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח?

מופע אמן חושים הוא מופע שמבוסס על תופעות שנראות על טבעיות כמו קריאת מחשבות, הזזת חפצים בכוח המחשבה ומניפולציות נוספות שנעשות על החושים שלנו. מטבע הדברים, אנחנו כקהל מנסים להבין איך עוקפים את החושים שלנו, איך הדברים המתרחשים על הבמה יכולים להיות אמיתיים. העובדה שאנחנו לא מצליחים לתפוס את ההסבר בחושים שלנו, רק הופכת את החוויה למדהימה עוד יותר.

אורחי האירוע שלכם, וגם אתם, תצאו פעורי פה ממופע אמן חושים. אך החוויה כשצופים באמן חושים לאירועים היא הרבה מעבר לתדהמה מהטלפתיה והמופעים המדהימים שמתרחשים. אמן חושים מעולה, הוא גם כזה שהופך את ההופעה שלו לאירוע תיאטרלי שלם הכולל התרחשות מרתקת על הבמה והרבה הומור.

יתרון נוסף שיש לאמן חושים לאירועים, הוא העובדה שהקהל הוא חלק משמעותי בהופעה. קריאת מחשבות של אנשים שעולים מתוך הקהל לבמה, שתילת מחשבות או סוגסטיה, כולם מבוצעים בעזרת אנשים מהקהל. כך, אתם וכל באי האירוע, תהיו שותפים פעילים במופע. כאשר מדובר בקהל שמורכב מעובדים שמכירים זה את זה במקום העבודה או במשפחה מורחבת, כולם מכירים את כולם, והחוויה של שיתוף הקהל נעשית מעניינת ומיוחדת יותר. שיתוף הקהל, מאפשר לאמן חושים טוב, גם לאלתר בקטעי הומור ייחודיים ולהתאים את המופע בדיוק לקהל שהגיע.

בין הופעה של אמן חושים, להופעה של קוסם לאירועים, יש כמה קווים מקבילים. בשתי האפשרויות, יש התרחשות בלתי מוסברת על הבמה ויש זרימה של הומור וקסם אישי. היתרונות של אמן חושים על הופעה של קוסם לאירועים נעוצים בכך שמדובר במופע רענן וחדשני יותר. מופע של אמן חושים, דומה למופע של קוסם לאירועים, אבל אין ספק שהשיתוף של הקהל והיכולת שלו להדהים את הקהל כשהוא מתבסס בעיקר על כוח המחשבה שלו, הופכים את המופע להרבה יותר ממופע קוסם לאירועים רגיל.

רוצים להזמין לאירוע שלכם אמן חושים שישאיר אתכם ואת האורחים פעורי פה? אורן שלום אמן חושים ישראלי הינו בעל ניסיון באירועים מול קהלים שונים. בין אם מדובר בחברות הגדולות בישראל, או באירוע משפחתי, כל מופע שלו הוא מופע שמשלב טכניקת אמנות חושים גבוהה במיוחד עם הומור רב ושיתוף הקהל. מוזמנים לצפות בקטעי היוטיוב שמראים על קצה המזלג את התופעה שנקראת אמן החושים אורן שלום ולהזמין אותו לאירוע המיוחד שלכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן