הנחיות לאירועים וכנסים

הנחיות לאירועים וכנסים

מתכננים כנס לעובדי או ללקוחות החברה שלכם? חשבתם כבר על מנחה ליום מיוחד זה? כבר נמאס לכם להעסיק מנחה סוג ב' או דוגמנית לשעבר שמנסה לפרוץ את דרכה במופעים שונים? יש לנו פתרון עבורכם – הנחיית כנסים על ידי אמן טלפתיה שלא רק ינחה לכם את הכנס באופן מקצועי ומבדר, אלא שיוסיף להנחיית הכנס גם אתנחתאות קומיות ומשעשעות בדמות קטעי טלפתיה מדהימים בהשתתפות הקהל. הנחיית כנסים על ידי אורן שלום, אמן על חושי ידוע ומוכר בארץ הוא הבחירה הנכונה והאפקטיבית ביותר עבורכם.

הנחיית כנסים על ידי אמן חושים

אין טוב יותר מהנחיית כנסים פעילה ומעניינת. אורן שלום מתמחה בהנחיית כנסים בשילוב קטעי טלפתיה שונים ומגוונים ליצירת עניין והתלהבות רבה של הקהל. בצורה זו הכנס יהפוך לחוויה אחת גדולה, וגם התכנים הרציניים יתקבלו באהדה רבה. מופע טלפתיה מורכב מקטעים שונים של הזזת חפצים ללא מגע, קריאת מחשבות של אנשים מהקהל, ושליטה במחשבותיהם על ידי דמיון מודרך וכדומה. תוך כדי הכנס ובין ההרצאות העיוניות משלב אורן שלום את יכולותיו המיוחדות בתחום הטלפתיה, יחד עם אישיותו הכובשת והמקצועית בתחום הבידור, ובונה לכם כנס מיוחד במינו שלא ישכח במהרה.

הנחיית כל כנס לכל סוגי האנשים

לא מדובר בהנחיית כנסים לעובדים מסוג מסויים או לחברות מיוחדות. אורן שלום מופיע מול עובדי היי טק ומול עובדי עיריות באותה הקלות ובאותה הנגישות, מול עורכי דין ואנשי מכירות, מול מהנדסים ובעלי מקצועות רבים אחרים. יכולות ההנחייה שלו חוצה את כל הגבולות וניסיונו רב השנים בארץ ובעולם בתחום הטלפתיה מאפשרות להגיע לכל אחד ללא קשר עם השכלתו או תרבותו.

אורן שלום הוא למעשה קוסם למבוגרים העושה מעשי קוסמות מיוחדים במינם. הוא לא מפריח יונים ממטפחת ולא מנסר נשים יפות לשניים, אלא עושה את קטעי הטלפתיה המיוחדים שלו בהשתתפות הקהל ולמענם, בכשרון רב ובהומור לאורך כל הדרך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן