מופע טלפתיה

מופע טלפתיה

מופע טלפתיה של אורן שלום – מדהים מצחיק ומרגש
כדי לחוות מופע טלפתיה איכותי, אנסה להסביר בקצרה מהי טלפתיה ומדוע אמן טלפתיה נקרא גם כן "אמן חושים"? לאחר מכן, ננסה לתאר מהו מופע טלפתיה? ולמה יש לכם לצפות?

טלפתיה זו חוויה על חושית

אם ננסה להגדיר במילה אחת מהו מופע טלפתיה, אז נאמר שמופע כזה פועל על החושים שלנו ומשום כך הוא יכול להדהים ולבדר כאחת. 

במהלך מופע טלפתי האמן יבצע קריאת מחשבות, משחקי זיכרון, הזזת או העלמת חפצים ועוד. לכאורה חלק מהפעולות הנ"ל יודע לעשות גם קוסם. אכן, אמן טלפתיה נקרא גם קוסם. כי הוא סוג של קוסם למבוגרים .

בשביל מופע טלפתי מוצלח דרוש אמן טלפתיה מקצועי

כדי לבצע פעלולי טלפתיה לא נדרשים כוחות מיוחדים, אבל, יש צורך באישיות מיוחדת שתדע להנחות את המופע ולתקשר עם הקהל במקצועיות ובחן. לא די באמן שיודע לבצע טלפתיה, יש צורך באמן טלפתיה מקצועי עם ידע וניסיון להעביר ערב/מופע כשבמהלכו ובסיומו הקהל ייהנה.

מופעי טלפתיה מתאימים למגוון אירועים

מופע טלפתיה מקצועי נבנה בהתאמה לקהל היעד ולסוג האירוע. מופע טלפתי מוגדר כמופע בידורי אינטליגנטי, לכן מופע כזה יתאים למגוון אירועים וכנסים: לדוגמא: טלפתיה לאירועים עסקיים כמו כנסים וערבי השקה , ימי כיף וגיבוש לעובדים , אירועי קידום מכירות ועוד. 

בסוג האחר של טלפתיה לאירועים פרטיים אפשר להתאים לבר/בת מצווה, חתונה, ימי הולדת למבוגרים, חוגי בית וכד'.

קחו את אורחי האירוע שלכם לחוויה שמבוססת על קשר טלפתי, שאינו ניחן בהכרח רק במילה הכתובה או הנשמעת. מופע טלפתיה מאפשר לכם ליהנות מסט של קסמים וערוצי תקשורת עם הקהל, בהם האמן, מנטליסט מקצועי, יודע לתקשר עם המחשבות של האנשים שמולו בכל מיני דרכים: 

בחירת קלף, בחירת מיצג אומנותי מני רבים, שליפות מהכובע, ועוד. במסגרת מופע טלפתיה יידע האמן להצביע בדיוק על מה שחשב מאן דהו שהתנדב להציג מול הקהל או כאשר הוא נשאר לשבת במקומו וניהל את הדו שיח מרחוק.

לקחת את הצופים שלכם למחוזות "הבלתי אפשרי"

בעת מופע טלפתיה לומדים הצופים שאין דבר כזה "בלתי אפשרי". האמן יידע לקרוא את מחשבות הצופים בבחירות שונות שהם עושים, החל מקלפים ועד מיצגים ופלטפורמות נוספות‚ הוא יידע להצביע על מספר, אות אל"ף בי"ת או כל תו אחר שנבחר על ידי מתנדב. 

התקשרות שכזו עם אנשים שהאמן אינו מכיר, תוך זיהוי מדויק של מה שהם בחרו או חשבו היא לא פחות ממדהימה!

לאפשר לחוות סוגים רבים של קשרים טלפתיים

מופע טלפתיה מאפשר לכם ליהנות מקסמים עם קלפים, עם כובעים ועם קריאת מחשבות טהורה ללא מיצגים ויזואליים כאחד. עבור אמן חושים קריאת מחשבות שכזו נעשית כלאחר יד במופעיו השונים.

כפרטים, הקהל שכלם יזכה לחוות חוויה משכרת חושים, כזו שאף צופה לא עומד לחשוב שהיא בכלל אפשרית. כאן טמון הסוד של מנטליסט כאומן המייצג מופע טלפתיה מעניין במיוחד.

טלפתיה – היכן שנגמרות המילים ומתחילות המחשבות

הטלפתיה היא מלאכה בה נעשה שימוש לא מועט גם מחוץ לתחום המופעים והמאגיה. אנשים יודעים לזהות מי משקר, מי דובר אמת, מי יציב ואיתן בדעתו ומי מתנדנד בדעתו על פי הבעות הפנים, הטיות ראש למטה, לצדדים או למעלה ועוד. 

ואולם, זו טלפתיה בסיסית ביותר המאפשרת "לקרוא" את מי שמולנו בקווי המתאר הכי פשוטים. הרעיון מאחורי מופע טלפתיה של אמן מקצועי הוא שגם אם מי שמולנו לא עושה תנועה מחשידה עם הראש, אמן חושים יידע לקרוא אותו על פי כוח המחשבה הטלפתי שלרשותו.

אמנות טהורה על הבימה לכל אורך המופע

מופע טלפתיה אינו רק קסמים ואינו רק תקשורת בינאישית. הוא גם וגם! באמצעות הקסמים נוצרת התשתית לווירטואוזיות מול הקהל אך באמצעות התקשורת עם האנשים יכול מנטליסט לקרוא את מחשבותיהם ולהתאים זאת לתוכן האירוע ובפרט למופע שהזמנתם. 

בשונה מאומנויות אחרות לא נדרש כלי עזר כלשהו בדי להגיע לתוצאה טובה. מופע טלפתיה מאפשר לאמן לקרוא את המחשבות שלכם. ככזה הוא פיתח כשרון לכך מגיל קטן והוא יתעל כשרון זה על מנת לזכות אתכם בתור קהל בתוצר שהוא לא פחות ממדהים. 

ניתן לקרוא מחשבות באופן היבש של המילה (בחירת מספר או אות או מילה למשל) או באמצעים ויזואליים כמו קלפים ומיצגים פיזיים. כך או כך, יידע האמן לךזהות את הבחירות שלכם באופן טלפתי על הצד הטוב והמדויק ביותר.

לחוות את הקסם הטלפתי בלי פילטרים

פעמים רבות, יכול האמן לטעון שהוא צדק בטיעונים לגבי קו מחשבתו של אדם אחר, אבל בלי הוכחה שהוא לא ידע מראש מהו אותו קו אין לזה ממש משקל. 

לכן, בחלק ניכר מקסמים המתהווים במסגרת מופע טלפתיה האמן יעזוב את החלל לטובת הקהל על מנת לוודא שהוא לא היה שם כשהמתנדבים נמצאו על אותה בימה. רק לראות את האמן מנחש נכון את מה שהובע בהיעדרו יותיר אתכם המומים.

ליצור סוג חדש של תקשורת ללא מילים

למעשה טלפתיה אינה רק קסם ואינה רק מיצג. היא הכל בייחד. זהו ערוץ תקשורת בינאישי שאינו מתבטא במילים, מספרים ואותיות ואינו מתבטא בהפקה קולית או חזותית בכלל, אלא אך ורק בקריאת מחשבות. 

כאשר נוצר סוג כזה של תקשורת, המופע מצד אחד מאד אמוציונלי ומסקרן ומאידך מאד שקט ומתנהל בסטייל. סוג זה של תקשורת שוטף אחריו יזמים רבים המבקשים לספק לקהל שלהם את הטוב ביותר בתחום המופעים.

התכוננות למופע טלפתיה מצדכם כיזמים – כך תעשו זאת

מומלץ לדעת כמה זמן יארך מופע טלפתיה בתוך הסילבוס שלכם, מי צפוי להופיע לפני האמן ומי אחריו, ובאלו נושאים יעסקו המופעים השכנים. בדרך זו יוכל האמן להכין עבורכם קטעי קישור שיתאימו להוואי האירוע. 

ואולם, למה להסתפק בקטעי קישור אם אפשר ליצוק אופי דומה לכל אורך האירוע? לכן, מאד מומלץ לשתף את אמן החושים שלכם בתכנים של האירוע על מנת שניתן יהיה להתאים את הבדיחות והאטרקציות השונות למה שצפוי להתהוות אצלכם.

תגובות האורחים באירוע למופע טלפתיה

התגובות הצפויות עבור מופע טלפתיה מצידם של האורחים ישולבו בין הפתעה, סיפוק וצפייה בבלתי אפשרי ממש מול העיניים. 

תגובות אלה מעידות כי מופע טלפתיה התהווה אצלכם על הצד הטוב ביותר וגם האורחים הבינו את העוצמה שחוו. בדרך כלל מופע טלפתיה מזכה את יזמיו בתגובות מעולות הודות לעוצמה של הכלי הזה והשימוש בו על הצד הכי דיסקרטי מאידך.

הזמנת מופע טלפתיה הלכה למעשה

בעת הזמנת מופע טלפתיה יש לפנות אל מנטליסט או אמן חושים ולשתף אותם בנתוני האירוע שלכם, כולל בתכנים. בדרך זו יוכל להעלות האמן אפשרויות לבחירה לכינון שילובו בתוך הסילבוס שלכם. 

הן ישתנו זו מזו בזמנים וגם בתכנים ויותאמו לאירוע שאתם מבקשים להפיק. בדרך זו נוצר לכם מופע טלפתיה טיילור מייד בהתאם למידותיכם, לעוצמת האירוע ולכמות המוזמנים.

רגשות כמו שמחה, צחוק והתפעלות במופע אחד

אל מול מופע כזה אף אחד לא צפוי להישאר אדיש. כאשר צופים מתבוננים בהצגת מופע טלפתיה הם מבינים כבר בשיח הראשוני שזה יהיה משהו לא רגיל, שישלב זריזות ידיים, מתנדבים מהקהל וכשרון קריאת מחשבות פנומנלי. 

צפייה במופע כזה תמיד תגרום להתפעלות, הגשמה של סיפוק וכמובן התרפקות על רגעים מצחיקים במהלך האינטראקציה.

ניתן לשלב את המופע בכל סוג של אירוע

המופע מתאים לבימות קטנות של מספר מצומצם של צופים, לצד בימות ענק אל מול מאות ואלפים מהם. ניתן לשלב את המופע בכל סוג של אירוע, משפחתי, אירוע חברה נקודתי או אירוע ארגוני גדול ורחב היקף. 

לכן, אם אתם מחפשים פתרונות יצירתיים עבור האירוע שלכם, הזמנת מופע טלפתיה יכולה לבוא בחשבון באופן מובהק. בדרך זו אתם חושפים את הקהל שלכם לקסם שבטלפתיה ופותחים עבורו צוהר משמעותי שלא היה נוכח אצלו באופן מספק קודם לכן.

ליהנות מהטלפתיה בכל צורת הופעה

ניתן ליישם קטעי טלפתיה סוליסטים מצד האמן ולצידם אפשר להריץ מופע טלפתיה עם מתנדבים. שתי הגרסאות היממו אנשים רבים ואפשרו להם להיחשף לעולם המופלא של קריאת מחשבות בזמן אמת.

באמצעות מופע טלפתיה בכל צורה שהיא הפרטים בקהל ייחשפו לסוג ייחודי מאד של אומנות המבוססת על מה שלא נאמר במקום על מה שנאמר או נכתב בגלוי.

אורך מומלץ עבור מופע טלפתיה

מומלץ כי מופע טלפתיה יהיה לא ארוך מדי ולא קצר מדי, אלא למשך פרק זמן שיאפשר להביע חומרים בהיקף מספק על מנת שהאורחים יזכו לבוא על סיפוקם ולספוג את החוויה הבלתי נשכחת בה צפו.

בהתאם לנתוני האירוע שלכם ניתן יהיה לבחור מופע שמתאים למה שאתם מחפשים על מנת למלא משבצת זו על הצד הטוב והאיכותי ביותר.

תוכן שצפוי להתהוות במופע טלפתיה

האמן יציג תכנים העוסקים בבחירת קלפים, מיצגים אומנותיים שונים, שליפות מתוך כובעי קסם, מחשבה טהורה על מספר או אות ועוד. 

בחלק לא קטן של המקרים ישלב האומן את כל הקומבינציות הללו לשם מתן מופע אחד ארוך, כזה שמבוסס על קסמים רב שכבתיים עתירי תוכן, מה שהופך אותו לעוד יותר עסיסי בעיני צופיו בדרך כלל.

הבדלים שונים שניתן להצביע עליהם בין מופע טלפתיה למופע קסמי ילדים

מופע קסמי ילדים מתמקד בקסמים הטהורים של זריזות הידיים בעוד מופע טלפתיה משלב גם קריאת מחשבות, קריאת בחירות ויזואליות של אנשים מבלי שהאמן ראה אותם בוחרים זאת, וכל נושא אחר הקשור לתקשורת שלא דרך המילה הכתובה או הנאמרת. 

האימפקט שנוצר בעקבות מופע טלפתיה בקרב מבוגרים יהיה הרבה יותר משמעותי מאשר בקרב ילדים, ולכן הוא הרבה יותר אקטואלי עבורם.

יתרונות מרכזיים של מופע טלפתיה אל מול מופעים אחרים

המופע אינו מתבסס על הפאן האישי הספרותי שמוליך להבעת דעה ערכית אקטואלית כלשהי, אלא על התהליך הריאליסטי הטהור של קסמים וקריאת מחשבות. 

בנוסף, את המופע ילוו קטעי קישור מתחום הבידור ברמה גבוהה מאד. כל אלה יגרמו לכל פרט בקהל להרגיש שייך ויתרה מכך – לחוש שהמופע מתהווה ברמות הגבוהות ביותר הודות לעוצמה של הקסמים והדגמות הטלפתיה השונות שטומן בתוכו מופע טלפתיה זה.

תמחור מומלץ עבור מופע טלפתיה

התמחור מתבסס על פרק הזמן שקבעתם מול האומן ביחס ישר, בתוספת רמת האתגר הנדרשת להצגת האטרקציות השונות במופע. בנוסף, הוא מתבסס על ההגעה של האמן למקום, במיוחד אם היא רחוקה.

בשונה ממופעים אחרים, לא נדרשות הכנות לוגיסטיות מצדכם כמו שינוי סוג הרצפה, הבימה או הכסאות. מאידך, האמן ישאף לתמחר את המופע במחיר כלכלי, כלומר בתעריף נגיש על מנת שרבים יצרכו אותו.

סגירת פרטי האירוע – ככל המוקדם הרי זה משובח

חשוב לסכם מול האמן את הפרטים שנסגרו זמן רב ככל שרק אפשר לפני כינון האירוע, החל מסוגי התכנים שיתהוו ועד לתשלום ולפדיון שלו על מנת שלא ייווצרו הפתעות עבורכם ועבורו. 

באופן זה אתם מבטיחים מופע מקצועי וחסר פשרות שלא תשכחו לעוד הרבה זמן, ואת האמן בשיא כוחו ובשיא המוטיבציה שלו לספק לכם את האמנות שלו על הצד הטוב ביותר. 

שילוב זה הוא שיוצר את הקסם של מופע איכותי בהשוואה כל מיצג אחר. אם אתם מתעניינים במופע בלתי נשכח המשלב טלפתיה עם קסמים ובידור, זהו המסלול בשבילכם. 

סגירת מופע טלפתיה תאפשר לכם ליהנות מסוגים רבים ואיכותיים של תכנים ומהיכולת של האמן לקרוא מחשבות ולזהות בחירות ויזואליות של קלפים ומיצגים שונים על ידי הפרטים בקהל. בואו לנסות משהו שונה, מופע טלפתיה לאירוע משמעותי!

 

אורן שלום – אמן הטלפתיה הטוב ביותר

לאורן שלום ידע וניסיון רב שנים. עם אינספור מופעי טלפתיה בארץ ובחו"ל, עם הופעות בפני קהלי יעד מגוונים, צבר אורן ניסיון רב איך לגרום לאירוע שלכם להיות מעל ומעבר למצופה. להעניק לאורחים חוויה שלא תישכח זמן רב אחרי האירוע. אז למה אתם מחכים? צלצלו עכשיו! או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם תכנית שתתאים בדיוק לאירוע ולתקציב שלכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן