מופע טלפתיה

מופע טלפתיה

מופע טלפתיה של אורן שלום – מדהים מצחיק ומרגש
כדי לחוות מופע טלפתיה איכותי, אנסה להסביר בקצרה מהי טלפתיה ומדוע אמן טלפתיה נקרא גם כן “אמן חושים”? לאחר מכן, ננסה לתאר מהו מופע טלפתיה? ולמה יש לכם לצפות?

טלפתיה זו חוויה על חושית

אם ננסה להגדיר במילה אחת מהו מופע טלפתיה, אז נאמר שמופע כזה פועל על החושים שלנו ומשום כך הוא יכול להדהים ולבדר כאחת. במהלך מופע טלפתי האמן יבצע קריאת מחשבות, משחקי זיכרון, הזזת או העלמת חפצים ועוד. לכאורה חלק מהפעולות הנ”ל יודע לעשות גם קוסם. אכן, אמן טלפתיה נקרא גם קוסם. כי הוא סוג של קוסם למבוגרים .

בשביל מופע טלפתי מוצלח דרוש אמן טלפתיה מקצועי

כדי לבצע פעלולי טלפתיה לא נדרשים כוחות מיוחדים, אבל, יש צורך באישיות מיוחדת שתדע להנחות את המופע ולתקשר עם הקהל במקצועיות ובחן. לא די באמן שיודע לבצע טלפתיה, יש צורך באמן טלפתיה מקצועי עם ידע וניסיון להעביר ערב/מופע כשבמהלכו ובסיומו הקהל ייהנה.

מופעי טלפתיה מתאימים למגוון אירועים

מופע טלפתיה מקצועי נבנה בהתאמה לקהל היעד ולסוג האירוע. מופע טלפתי מוגדר כמופע בידורי אינטליגנטי, לכן מופע כזה יתאים למגוון אירועים וכנסים: לדוגמא: טלפתיה לאירועים עסקיים כמו כנסים וערבי השקה , ימי כיף וגיבוש לעובדים , אירועי קידום מכירות ועוד. בסוג האחר של טלפתיה לאירועים פרטיים אפשר להתאים לבר/בת מצווה, חתונה, ימי הולדת למבוגרים, חוגי בית וכד’.

אורן שלום – אמן הטלפתיה הטוב ביותר

לאורן שלום ידע וניסיון רב שנים. עם אינספור מופעי טלפתיה בארץ ובחו”ל, עם הופעות בפני קהלי יעד מגוונים, צבר אורן ניסיון רב איך לגרום לאירוע שלכם להיות מעל ומעבר למצופה. להעניק לאורחים חוויה שלא תישכח זמן רב אחרי האירוע. אז למה אתם מחכים? צלצלו עכשיו! או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם תכנית שתתאים בדיוק לאירוע ולתקציב שלכם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן