מנטליסט לאירועים עסקיים

מנטליסט לאירועים עסקיים

מנטליזם הוא שם כולל למופע חסר תקדים המשלב קסמים, טלפתיה, קריאת  מחשבות והומור טהור כאחד. מנטליסט הוא אדם העוסק בענפים האמנותיים הללו ויוצק לאירועים השונים תכני מקור ברמה גבוהה ביותר. אם אתם מתעניינים במופע נדיר, מקורי, כזה ששנים רבות לא דובר אודותיו, מומלץ להזמין מנטליסט לאירועים עסקיים בפעם הבאה שתחליטו ליזום אירוע. 

להזמנת מנטליסט ישנם יתרונות רבים שלא תוכלו למצוא אצל מופיעים אחרים. בשונה מהם, סל הדרישות מהמקום קטן ולעתים לא קיים, ולכן אין צורך בהיערכות מוקדמת של צוות ההפקות באולם או שלכם כיזמי האירוע. יתרון כלכלי נוסף הוא שאינכם צריכים להביא עמכם שום דבר משום מקום בשביל להשלים את המופע של האמן, למעט קיומהּ מערכת הגברה שניתן לעבוד עמה.

מנטליסט הנו קוסם או בדרן?

כפי שהסברנו כעת, מנטליסט לאירועים עסקיים גם עוסק בקסמים וטלפתיה והוא גם בדרן. עיקר המופע מתבסס על קסמים, קריאת מחשבות וטלפתיה, אבל בין הקטעים האמנותיים הללו יהיו מספר קטעי הומור שיוצגו לקהל. 

הדבר נועד לשרת שתי מטרות. ראשית כל, שהאירוע לא ירדים את הקהל, ושנית, בשביל שלצד הקסמים שדורשים ריכוז יהיו מספר קטעים משחררים שיגרמו ליושבים בקהל לחוש יותר משוחררים. בנוסף, זו אחלה הזדמנות להתחדש במופע בידור ברמה גבוהה, ובכך אתם גם מצמצמים כוח אדם שמופיע וגם דואגים למופע רב גוני ורווי תכנים.

לאלו סוגי אירועים המופע מיועד?

מופע של מנטליסט לאירועים עסקיים מיועד לכל כינוס עסקי באשר הוא: תערוכות מרובות חברות ותאגידים, אירוע חברה של חברה ספציפית, אירוע רשמי של חברה ספציפית, פעילויות לעובדים, ימי גיבוש, אירועי וועד, אירועי הנהלה, ימי כיף, ולמעשה בכל הזדמנות בה נוצר כינוס כלשהו מטעם העסק או החברה או התאגיד ניתן לשריין בו מנטליסט לאירועים עסקיים שירים את האירוע ויצוק אליו תכני מקור משובחים.

האם ניתן לשלב את ילדי משפחות המוזמנים כקהל בכזה מופע?

ניתן ואף רצוי. מנטליסט לאירועים עסקיים מבסס את פעילותו הרבה גם על ילדים, בר מצוות ועוד. לכן, התכנים של המופע שלו יכולים להיות מותאמים גם לילדים. במידה וזהו אירוע משפחות חשוב ליידע מראש את האמן על מנת שיבצע את ההתאמות ויספק מופע משפחתי בעל ערך לילדים שייקחו בו חלק.

על מה ניתן להצביע כמעניין במיוחד במופע של מנטליסט לאירועים עסקיים?

מנטליסט לאירועים עסקיים עוסק בקסמי זריזות ידיים מקוריים פרי עטו, ולצידם גם בסוגות מתחום הטלפתיה וקריאת המחשבות. בשונה מקוסם רגיל, כל נדבך נחשב למעניין ביותר בשל הרמה הגבוהה שלו וגם בשל כך שמדובר באטרקציות מקוריות שרובכם לא ראיתם קודם. מה מעניין יותר מבין כל אלה? כל אחד וטעמו הוא. העובדה שבין קטעי הקסמים ישולבו קטעי בידור נחשבת נדירה בענף הקסמים, וזה לכשעצמו יותר עניין רב בקהלים שונים המתעניינים בפעילות.

כיצד המופע משולב באירוע עצמו? לכל אורכו? בחלק מהזמן?

אפשר לשלב את המופע לכל אורכו של האירוע, כשהמנטליסט הנו מציג-יחיד. מנגד, ניתן לשלבו בחלק מזמן האירוע לפני ואחרי מופיעים אחרים. במקרה כזה ימליץ מנטליסט לאירועים עסקיים לבחור חלק מהמופע שהוא מעלה, כך שיתכתב עם הזמן שהקצאתם לטובת העניין או לבחור במופע שלם שזהו משך הזמן שלו. בשני המקרים, יסיים המנטליסט בקטע קישור שיכניס את המופיע הבא באופן חלק לבימה. 

הדבר ייעשה גם בפתיחת המופע שלו אם הוא ממשיך לאחר שאמן אחר סיים. בדרך זו אתם תחושו שישנו רצף המשכי לאירוע שלכם ושהבימה מספקת לכם תכני המשך רציפים על אף שמדובר על מופיעים שונים.

האם המופע הנו גנרי או מותאם לתכנים שישנם באירוע הספציפי שלנו?

הוא תמיד מותאם לתכנים. מבנה ההופעה, אופן הניהול שלה, סוגי הקסמים וקטעי הבידור שיוצגו, כל אלה הם פרי מחשבתו של האמן. ברם, ניתן לנתב את התכנים בהתאמה למה שיש אצלכם באירוע. 

אם האירוע הוא בסימן איזשהו ערך, למשלך מניעת אלימות, סולידריות חברתית, או כל דבר אחר, ניתן יהיה ליצוק תכנים מאותם ערכים בקטעי הקישור ואפילו בקסמים עצמם בין לבין. חשוב מאד לשתף מנטליסט לאירועים עסקיים לכבוד מה האירוע ומהו הנושא שלו על מנת שהוא יוכל לעשות אופטימיזציות אלה על הצד הטוב ביותר עבורכם.

למה עלינו לצפות במהלך המופע? לשקט ודיסקרטיות? לרעש מהאמן ומהקהל?

המופע, בחלק האמנותי של מנטליסט לאירועים עסקיים ברובו שקט, כך כאשר עוברים לגילוי העוקץ של הקסם או לקטעי בידור צפו לרעשים, גם משום שהקהל יהיה המום וגם משום שהאמן יצטרך להגביר את קולו ולהשתמש בעזרים נוספים כמו מוזיקת רקע או פלייבק המתוזמן לפני אותו אירוע. לכן, המופע יהיה רווי רגשות ומשום כך גם רווי דציבלים. ניתן לומר שבחלק מהזמן הוא יהיה שקט אך ברוב הזמן הוא צפוי להיות רועש למדי, כמכלול.

ציינת בפתיחה שאין עלויות לוגיסטיות בדרך כלל. האם זה כולל נסיעה?

תלוי. אם מדובר על נסיעה קצרה מאד, רוב הסיכויים שהתעריף יהיה זניח או לא קיים. במקרה כזה משלמים רק על העלות היבשה של המופע. במידה ומדובר על נסיעה רחוקה ומסובכת, תהיה עלות עליה שתצטרכו לשלם. הדבר קורה כאשר הנסיעה כל כך רחוקה עד כי מבחינה כלכלית זה מאד קשה להתנהל והופך לפחות משתלם לאמן. לכן, נסיעות הן תמורה שבמקרים של נסיעה רחוקה תצטרכו לשלם.

מה צריך המנטליסט לוודא עוד בשביל לדעת שהבימה מוכנה עבורו?

בגדול, רק לשוחח עם איש הצוות הטכני של האולם ולוודא שהכניסות של המיקרופונים שלו מתאימות למה שיש באולם. כמובן, להצטייד בכבלים אחרים או מטעם האולם או מטעמו של האמן על מנת לבצע את החיבור כנדרש. מנטליסט לאירועים עסקיים הנו בעל ניסיון עתיק שנים בכך והוא יבצע בירור זה זמן רב לפני תאריך ההופעה על מנת לוודא שניתן להתחבר ולתקן את הליקויים במהרה, אם יימצאו, על מנת שהחיבור יהיה בר ביצוע ביום המופע.

ממה מורכבת העלות של מופע מנטליסט לאירועים עסקיים?

מהזמן שנדרש לאמן בשביל להקים לכם את המופע ולהופיע באופן לינארי, בתוספת עלויות שאינן לינאריות כמו רמת האתגר בכל מופע. מופעים שהמיצגים שלהם יחסית פשוטים לביצוע יתומחרו בתעריף פחות יקר מאשר מופעים הדורשים מיצגים מאתגרים. בתוספת עלות נסיעה, אם תהיה, ניתן יהיה לשלוח ליזם הצעת מחיר כוללת המבטאת את כל מה שהאמן צריך בשביל להרים אצלכם מופע מנטליסט לאירועים עסקיים בהצלחה יתרה.

על מה ניתן להצביע בעולם המנטליזם והקסמים בעתיד?

אנו צופים כי התחום ילך ויתעצם, יצבור פופולאריות רבה עוד יותר מעכשיו, ויעסיק אנשים רבים שגם יתעניינו בקסמים וגם ירצו לצרוך זאת בתור מופע. תחום זה תמיד היה בעל פופולאריות מסוימת, אבל בשנים האחרונות, הודות לעליית הסרטונים ברשתות החברתיות, הוא צובר תאוצה באופן שלא קשה לפספס. 

זהו תחום שמשלב גם חזותיות וגם יכולת פנומנלית לבצע את התרגילים והמיצגים השונים ולכן רבים מתעניינים ועוד יתעניינו בו בעתיד. התחום עובר רנסנס, לידה מחדש, לאחר שהיה מעט אנונימי ביחס לתקופת שנות התשעים, ולכן איש מקצוע כמו מנטליסט לאירועים עסקיים רלוונטי מתמיד.