מנטליסט

מנטליסט

מנטליזם במהותו היא דוקטרינה בה האומן פותר לאנשים בעיות רוחניות. בדרך כלל, כשמדברים על המושג קל לחשוב שמדובר רק במי שעוסקים ברוחות: אומני טלקינסיס שמתמחים בהזזת חפצים באמצעות כוח מחשבה גדול עם אימונים רבים ומדיומים שמתקשרים עם רוחות. ברם, במאמר זה אנו נתייחס לסוג אחר של מנטליסט, כזה שתפקידו לפתור לאדם בעיות בטווח הפתרון הנראה, ללא הנמקה ע”י רוחות וכוחות פנים מחשבתיות. מנטליסט מסוג זה הנו אמן חושים אשר מספק לאירועים שלכם תוכן מסוג שונה שיגרום לקהל להנאה צרופה.

זריזות ידיים ברמה אחרת

אחת המעלות החזקות של מנטליסט שהוא אמן חושים היא זריזות ידיים. בואו לראות כיצד אובייקט מטייל הופך לנקודת אור, וכיצד חפץ מסוים הופך לחפץ אחר לחלוטין בעודו באוויר. בואו לחזות במיצגי זריזות הידיים הזריזים והווירטואוזיים ביותר שיצאו לכם לראות, עם ווייבים חדשים ברמה אחרת.

מופע מנטליסט משולב עם אנשים מהקהל

עוד מעלה שיש למופע זה היא עבודה עם קהלים. במסגרתה, תמיד ננדב מתנדבים מהקהל אשר נדגים מול הקהל אותן כשהם במצבי קיצון: משקה לשתייה עומד להישפך עליהם, הם הולכים ליפול מנקודה אחת לנקודה אחרת וכד’, כשלמעשה כלום לא קורה, וברגע האמת התרחישים המבהילים מנוטרלים: הכוס בכלל הייתה ריקה ממשקה, ומשטח הקפיצה מגובה רב הוא למעשה משטח שקוף לא נראה. מופע כזה משאיר את הקהל פעור פה וגם המתנדב נהנה מאד מהמיצג.

מופע מנטליסט רווי חוש הומור

אם ישנו יתרון אחד משמעותי במיוחד במופע של מנטליסט ישראלי הוא חוש ההומור. מופע מנטליזם יתובל בחוש הומור בכל שלביו, כשבדיחות שעוסקות בנושא המופע ישולבו בו גם כשיש מתנדב מהקהל וגם כשהאומן יעבוד לבד. מופע מנטליזם מסוג זה ייקח אתכם למחוזות אחרים של הנאה צרופה.

אורן שלום – מנטליסט חסר מעצורים

אורן שלום הנו מנטליסט ישראלי אשר מתמחה בסוגים רבים של יישומי מנטליזם: לבד, מול קהל, עם מתנדבים מהקהל, ועוד. זהו מנטליזם בהתהוותו, במסגרתו האומן יוכל לקרוא את מחשבותיכם וליישם אותן על הבמה בזמן אמת. בנוסף, מופע מנטליזם ייקח אתכם לזוויות אחרות של הסתכלות בתחום זריזות הידיים. התרגילים והמיצגים יהיו כה מהירים עד כי לא תחושו בשינויים המאגיים שמתרחשים על הבמה. אם אתם מעוניינים לשלב חוויית מופע משכרת חושים עם השתתפות אקטיבית הזמינו את אורן שלום להופיע באירוע שלכם!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן