מה זה בעצם מנטליסט?

אורן שלום - אמן חושים וטלפתיה

מנטליסט עוסק בשפה הלא כתובה. הוא משתמש ביכולתו לפרש שפת גוף של מי שבא מולו, ויכול להפעיל גם יכולות בתחום פירוש מחשבות של אנשים אחרים, עד כדי טלפתיה עמם. מנטליסט מתבל כל מיצג שלו עם הומור, ובכך משלב את יכולותיו הפנומנליות בענף הקסמים עם שמחת חיים שאופיינית בדרך כלל במופעי סטנד אפ העומדים בזכות עצמם.

היכן ניתן לצפות במנטליסט?

מנטליזם היא אומנות והעוסק בה הוא אומן ממש כמו המוזיקאי, הצייר, הרקדן והשחקן. בשל כך, הוא מציג באירועים, שבחלקם הם ציבוריים המתרחשים במרכזים קהילתיים כאלו או אחרים ובחלקם הם פרטיים המוזמנים על ידי לקוחות פרטיים כמו ועדי עובדים ומשפחות.

מה כולל מופע מנטליזם?

המופע כולל תכנים המבוססים על קריאת רגשות ושפת גוף. באמצעות ההבעות של הפרטים בקהל, אופן הזזת העיניים שלהם וההרגשה שהם מקרינים – יכול מנטליסט להתחקות אחר הלך רוחם הרגשי ולפרשו באמצעות מופע מנטליזם סוחף. הוא יכול גם לבחון את התאמת מחשבותיו למחשבות של הקהל בזמן אמת באמצעות מיצגי טלפתיה המתבססים על בחירת אובייקטים מודרכת. בבחירה זו נדרש מתנדב מהקהל לבחור קלף, מספר או כל דבר אחר, והמנטליסט מזהה זאת באמצעות מנטליזם גרידא: קריאת שפת גוף, קריאת אמוציות, ועוד. כל שלב במופע מבוסס על אקט בידורי שהוא סטנד אפ לכל דבר ועניין. גם הרגעים המותחים ביותר באירוע יהיו הומוריסטיים, מצחיקים לכל דעה.

כיצד ניתן להסדיר מופע של מנטליסט?

ניתן לפנות לחברת הפקות בה הוא עובד ולהסדיר מופע מנטליסט בהתאמה לאירוע. החברה תיקח את המופע שלכם במלוא הרצינות, ותתאים לאופי של האירוע שלכם את התכנים הרלוונטיים, כאלו שייגרמו לקהל שלכם לא להישאר אדיש, אלא ליהנות מעניין רב בכל עת. חברת ההפקות תסייע לכם להתאים מופע מנטליזם מן המעלה הראשונה לכל אירוע.

אורן שלום – מנטליסט לאירועים מכל הסוגים

אורן שלום הנו מנטליסט ישראלי המתמחה באומנויות מסוגים שונים: קסמים קלאסיים, טלפתיה, קריאת שפת גוף ומחשבות, וכמובן אמנות חושים. אם אתם חשים שעליכם לעבות את העניין באירוע שהוא פרי יוזמתכם, הזמנת מופע מנטליסט היא בדיוק זו שנדרשת על מנת לגרום לכך לקרות. מופע זה יספק עבורכם כקהל את כל הריגושים והרגעים המשמחים ועל כן יתרום תרומה מכרעת לאירוע שלכם.

קרא גם: קוסם למבוגרים

השארת תגובה